قطعات باقیمانده بزرگراه ایلام- مهران تا اربعین تکمیل می شود

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام از تلاش بی وقفه پیمانکاران این محور برای تکمیل و ساماندهی قطعات دردست احداث تا اربعین خبر داد.  عبدالله بهادری در بازدید از محور ایلام_مهران اظهار داشت: تا اربعین سال جاری ۶ کیلومتر دیگر از بزرگراه ایلام – مهران تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید ضمن اینکه گره های […]

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام از تلاش بی وقفه پیمانکاران این محور برای تکمیل و ساماندهی قطعات دردست احداث تا اربعین خبر داد.

 عبدالله بهادری در بازدید از محور ایلام_مهران اظهار داشت: تا اربعین سال جاری ۶ کیلومتر دیگر از بزرگراه ایلام – مهران تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید ضمن اینکه گره های ترافیکی مسیر نیز رفع و نقاطی که در دست اجرا هستند نیز برای عبور موقت و اضطراری آماده می شوند.

وی افزود: تونل کیلومتر ۵ ایلام- مهران به علاوه مسیر ورودی و خروجی آن برای عبور اضطراری آماده خواهد شد و عملیات لاینینگ ( طاق بتونی سقف و دیوارها) تونل دوم راه کربلا به پایان خواهد رسید و این تونل و مسیر ورودی و خروجی آن نیز برای عبور اضطراری آماده می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام خاطر نشان کرد ۶ کیلومتر باقیمانده از تقاطع ماربره تا سه راهی صالح آباد نیز تکمیل و به زیر بار ترافیک خواهد رفت.

وی ادامه داد: ۲۰ کیلومتر از محور ایلام- مهران هم اکنون در دست اجرای لایه دوم آسفالت می باشد و تا اربعین سال جاری نقاط پر حادثه و پیچهای خطرناک منطقه کنجانچم نیز با بهره برداری از پل بزرگ کیلومتر ۵۶ حذف خواهد شد و ۵کیلومتر از بزرگراه مهران تا پایانه مرزی نیز تا اربعین شش خطه می شود.

بهادری به دیگر پروژه های بزرگراه ایلام- مهران از جمله احداث دو کیلومتر در قطعه رانشی محدوده تقاطع روستای ماربره، احداث ۷ کیلومتر باند برگشت محدوده کنجانچم، تقاطع های غیر همسطح صالح آباد، امام زاده سید حسن و تقاطع آذر اشاره افزود: پروژه های مذکور به همراه تکمیل تونل‌های مسیر پروژه های فعالی هستند که اتمام آنها نیازمند زمان و تامین اعتبار هست.