فراخوان جذب اعضا هیئت علمی در دانشگاه ایلام

‍ دانشگاه ایلام در فراخوان اسفندماه سال جاری در ۹ رشته تخصصی عضو هیأت علمی جذب می ‌کند دانشگاه ایلام در فراخوان مرکز جذب وزارت علوم در اسفند ماه سال جاری در ۹ رشته تخصصی عضو هیأت علمی جذب می ‌کند. به گزارش ایلامیان به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی‌ اکبری رئیس دانشگاه، […]

‍ دانشگاه ایلام در فراخوان اسفندماه سال جاری در ۹ رشته تخصصی عضو هیأت علمی جذب می ‌کند

دانشگاه ایلام در فراخوان مرکز جذب وزارت علوم در اسفند ماه سال جاری در ۹ رشته تخصصی عضو هیأت علمی جذب می ‌کند.

به گزارش ایلامیان به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی‌ اکبری رئیس دانشگاه، با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تحقق برنامه ‌های دانشگاه در جهت ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و به منظور تکمیل کادر هیأت‌ علمی در دانشکده‌ های ادبیات علوم‌ انسانی، پیرادامپزشکی، الهیات و معارف اسلامی و فنی و مهندسی از طریق فراخوان عمومی مرکز جذب وزارت علوم در اسفند ماه سال جاری تعداد ۹ نفر در رشته های تخصصی موردنیاز جذب دانشگاه می شوند.
رئیس دانشگاه، افزود: متقاضیان جذب هیأت‌ علمی در رشته‌ های حسابداری، اقتصاد(اقتصاد انرژی)، آموزش زبان انگلیسی، توسعه روستایی، بهداشت و کنترل مواد غذایی، دامپزشکی (کلینیکال پاتولوژی)، توسعه روستایی، علوم قرآن و حدیث، مدرسی معارف اسلامی و معماری، می‌ توانند با مراجعه به سامانه نور رضوی و ملاحظه شرایط عمومی و اختصاصی مورد نظر دانشگاه علاقمندی خود را اعلام نمایند.

دکتر علی اکبری ضمن استقبال از جذب اعضای هیأت ‌علمی بومی در دانشگاه ایلام اظهار امیدواری کرد، که فارغ‌التحصیلان برجسته دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و نخبگان و سرآمدان بومی بتوانند با احراز شرایط در کسوت هیأت‌ علمی جذب در دانشگاه ایلام جذب گردند.

رئیس دانشگاه، خاطرنشان کرد: فرصت ثبت نام در سامانه نور رضوی از تاریخ ۹۶/۱۱/۲۹ لغایت ۹۶/۱۲/۱۲ می باشد و بعد از آن مراحل بررسی پرونده‌ های متقاضیان در هیأت اجرایی جذب و گروه های آموزشی آغاز می ‌گردد.