دوشنبه , ۵ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

عملیاتی شدن مزایای فوق العاده مناطق جنگی در ایلام

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام از بهره مندی نیرو‌های قراردادی از مزایای فوق العاده مناطق جنگی، در این استان خبر داد.

 


عملیاتی شدن مزایای فوق العاده مناطق جنگی در ایلام به گزارش ایلامیان ، قیصوری،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام اظهار کرد: با پیگیری‌های سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و دستور وی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای انجام اقدامات تکمیلی جهت بهره مندی نیرو‌های قراردادی از مزایای مناطق عملیاتی، پس از برگزاری جلسات مشترک با کارشناسان و مدیران سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور، نهایتا پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام عملیاتی شد و از ۲۲ اسفند، بخشنامه مربوط به نحوه برخورداری کارکنان قرارداد معین از طرف معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد.

بوی افزود:بر اساس بخشنامه ابلاغی فوق العاده مناطق عملیاتی موضوع ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه برای نیرو‌های قرارداد کار معین نیز به صورت ضریبی از حقوق ثابت و بر حسب مدارک تحصیلی محاسبه و در احکام کارگزینی آنان اعمال می‌شود.

گفتنی است، جزئیات این بخشنامه صبح فردا (شنبه، بیست و پنجم اسفندماه) به همه دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ خواهد شد.

همچنین ببینید

بسطامی نماینده ایلام: رسیدگی به مشکلات ایثارگران یک اولویت برای همه مسئولان است/ تعامل و همراهی مجلس و دولت انقلابی، در رفع مشکلات ایثارگران و بازنشستگان

    صبح امروز چهارشنبه هفدهم شهریورماه، در جلسه اعضای فراکسیون ایثار و شهادت مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *