علیرغم تمامی فشارها تصمیم درستی از سوی نمایندگان ملت اتخاذ شد

 نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد: علیرغم فشارهایی که در سه چهار روز اخیر بر نمایندگان وارد میشد اما اکثریت مجلس با در نظر گرفتن مصالح ملی و امنیت کشور تصمیم درستی اتخاذ نمودند و به لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین […]

 نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد: علیرغم فشارهایی که در سه چهار روز اخیر بر نمایندگان وارد میشد اما اکثریت مجلس با در نظر گرفتن مصالح ملی و امنیت کشور تصمیم درستی اتخاذ نمودند و به لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریست رای موافق دادند.
 میرزایی گفت: این موضوع را باید در نظر بگیریم که کشور ما خودش به ناحق قربانی تروریسم بوده و بیشترین هزینه در راستای مبارزه با تروریست در منطقه توسط ما انجام شده که در این راه نیز شهدای بسیاری تقدیم کرده‌ایم.
 این عضو فراکسیون امید با اشاره به تلاش مثلث آمریکا-اسرائیل-عربستان برای متهم کردن ایران به حمایت مالی از تروریست، تصویب این لایحه را پایانی بر این ادعاهای واهی دانست.
وی همچنین اضافه کرد که جای تعجب است که بسیاری از اقدامات تروریستی در اروپا و جهان با حمایت عربستان انجام میشود اما نوک حملات متوجه ایران است که اظهارات برخی مقامات در داخل نیز زمینه را برای انتقاد بر ایران فراهم میساخت.
 میرزایی در پایان ضمن تشکر از همکاران خود به دلیل تصویب این لایحه، ابراز امیدواری کرد که این مصوبه در نگاه مثبت جهان به ایران موثر باشد و بتواند ابهامات در خصوص حمایت ایران از تروریسم را برطرف نماید.