«طرح فروش بیمه درمان تکمیلی انفرادی توسط شرکت آتیه سازان حافظ اجرایی شد»

طی مصاحبه با مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه استان ایلام در سالروز تاسیس این شرکت عنوان شد : «طرح فروش بیمه درمان تکمیلی انفرادی توسط شرکت آتیه سازان حافظ اجرایی شد» این شرکت وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران بوده ودرتاریخ ۲۳/۳/۱۳۸۱ با هدف ارتقاء سطح سلامت از طریق گسترش خدمات درمانی و افزایش […]

طی مصاحبه با مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه استان ایلام در سالروز تاسیس این شرکت عنوان شد :

«طرح فروش بیمه درمان تکمیلی انفرادی توسط شرکت آتیه سازان حافظ اجرایی شد»

این شرکت وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران بوده ودرتاریخ ۲۳/۳/۱۳۸۱ با هدف ارتقاء سطح سلامت از طریق گسترش خدمات درمانی و افزایش سطح رضایتمندی بیمه گذاران فعالیت خود را در حوزه بیمه درمان تکمیلی آغاز نموده است.

آقای امیر انصاریان در ادامه افزودند :شرکت آتیه سازان حافظ با بیش از ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر بیمه شده در سطح کشور و حدود ۶۰٫۰۰۰ نفر در سطح استان ایلام و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص و گستره شعب و نمایندگی های خود در سراسر کشور و قراردادهای بزرگ کشوری و استانی  به عنوان بزرگترین شرکت تخصصی ارائه دهنده بیمه درمان تکمیلی فعالیت می نماید .

وی در ادامه اظهار نمود:این شرکت در استان ایلام جهت تسهیل  و تسریع در ارائه خدمات به بیمه شدگان با بیش از ۸۰  مرکز درمانی خصوصی و دولتی ، اعم از بیمارستان،آزمایشگاه، فیزیوتراپی و … عقد قرارداد نموده است.

س)با توجه به عدم امکان عقد قرارداد به صورت گروهی جهت تعداد کثیری از اقشار جامعه آیا شرکت در این راستا بسته خدمتی خاصی ارائه نموده است ؟

شرکت آتیه سازان حافظ در راستای گسترش ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی در سطح اقشار مختلف جامعه ،اقدام به تدوین و ارائه بسته خدمتی در قالب طرح فروش بیمه درمان تکمیلی انفرادی نموده  است که در این راستا افراد متقاضی می توانند جهت سیر مراحل و انتخاب بسته خدمتی مربوطه به شرکت یا نمایندگی های آن در سطح استان مراجعه نمایند .

س)از چه طریقی امکان پاسخگویی به سوالات مطروحه در این مورد وجود دارد ؟

اینجانب  و سایر همکاران در طول هفته و در ساعات اداری پذیرای مراجعه کنندگان محترم بوده و ضمناً شماره تماس ۳-۳۳۳۱۱۰۳۲ آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات در خصوص خدمات بیمه مکمل درمان می باشد .