صدور ۵۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد در ایلام

  یادگار محمدی سرپرست اداره کل استاندارد استان ایلام امروز در حاشیه رویداد امید گفت: علامت استاندارد ایران نشانگر تعهد تولید‌ کننده به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استانداردهای ملی و همچنین اطمینان خاطر در مصرف کننده است.   وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون در جلسات کمیته علائم […]

 

یادگار محمدی سرپرست اداره کل استاندارد استان ایلام امروز در حاشیه رویداد امید گفت: علامت استاندارد ایران نشانگر تعهد تولید‌ کننده به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استانداردهای ملی و همچنین اطمینان خاطر در مصرف کننده است.

 

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون در جلسات کمیته علائم و کنترل کالای برگزار شده در اداره کل استاندارد استان، تعداد ۵۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران برای فرآورده‌های واحدهای تولیدی استان صادر شده است.

 

سرپرست اداره کل استاندارد استان ایلام با اشاره به اینکه پروانه‌های صادر شده در صنایع ساختمانی و معدنی، بسته بندی و سلولزی، شیمیایی و غذایی و کشاورزی بوده است، ادامه داد: هر قدر در زمینه گسترش استاندارد سازی در جامعه به‌ویژه محصولات صنعتی، کشاورزی و خدماتی و ترویج آن تلاش و کوشش شود اقتصاد جامعه محکم‌تر می‌شود.

 

محمدی خاطرنشان کرد: در طی این مدت نیز ۴۲ پروانه کاربرد علامت استاندارد ابطال و ۲۷ پروانه نیز تمدید شد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: رعایت استانداردها کشور را به مسیر پیشرفت و توسعه سوق می‌دهد.

 

#پیشرفت_ایران

#پیشرفت_ایلام

#جام_رسانه_ای_امید

#گروه_شهید_هلتی