شورای ائتلاف استان ایلام در تلاش برای ارائه لیست واحد

شورای ائتلاف استان ایلام در تلاش برای ارائه لیست واحد دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: در تلاشیم تا در تمامی شهرهای استان در این حوزه ورود کنیم و هم اکنون شورای نیروهای انقلاب در ۱۱ شهرستان هماهنگی خود را در راستای ارائه لیست واحد آغاز کرده است.   رحمت بادفر ظهر […]

شورای ائتلاف استان ایلام در تلاش برای ارائه لیست واحد

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: در تلاشیم تا در تمامی شهرهای استان در این حوزه ورود کنیم و هم اکنون شورای نیروهای انقلاب در ۱۱ شهرستان هماهنگی خود را در راستای ارائه لیست واحد آغاز کرده است.

 

رحمت بادفر ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از حدود ۹ هزار نفر ثبت نامی در استان ایلام ۱۴۰۰ نفر این نیروها در شهرستان ایلام و ۷ هزار و ۶۰۰ نفر از آن‌ها در شهرستان‌های دیگر ثبت نام کرده‌اند.

 

وی این حرکت را یک حرکت ساختارمند توصیف کرد و افزود: ثبت نام نیروها در این سامانه سبب استحکام تشکیلات می‌شود و یک کار مدیریتی نوین است تا ما به‌ صورت برخط در موقعیت‌های مختلف همچون انتخابات و برگزاری جلسات با این نیروهای انقلابی در ارتباط باشیم و از ظرفیت این عزیزان در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی بهره ببریم.

 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با اشاره به ساماندهی نیروهای انقلاب در گروه‌های ۱۵ تا ۲۵ نفره بر اساس یک آمایش منطقه‌ای و زمینه فعالیت نیروها، تصریح کرد: هر ۱۰۰ نفر ۵ نفر نماینده از بین خودشان به مجمع منتخب معرفی کردند که از این تعداد ۱۱۰ نفر در ایلام، ۶۰ نفر در چرداول و ۸۶۰ نفر در دیگر شهرستان‌های استان ایلام هستند و در نهایت اعضای مجامع منتخب در استان به یک هزار و ۳۰ نفر می‌رسند.

 

وی ادامه داد: اعضای منتخب دو وظیفه خطیر انتخاب اعضای ثابت شورای ائتلاف شهرستان و کاندیداهای نهایی لیست ائتلاف برای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا را برعهده دارند.

 

دبیر شهرستان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با اشاره به اینکه اعضای مجمع منتخب و اعضای شورای ائتلاف به مدت دو سال انتخاب می‌شوند، یادآور شد: روند انتخاب این عزیزان در مناطق مختلف استان مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

 

بادفر در مورد لیست نهایی کاندیداهای ائتلاف برای انتخابات شورای شهر و روستا نیز گفت: ما قصد داریم در تمامی شهرهای استان در این حوزه ورود کنیم و هم اکنون شورای نیروهای انقلاب در ۱۱ شهرستان هماهنگی خود را در این راستا آغاز کرده است.