شهردار مهران استعفا داد

لحظاتی پیش حجت شاکیان شهردار مهران با تقدیم استعفا نامه خود به ریاست شورای شهر عملا از این مقام استعفا داد. بنابر این گزارش رفتن آقای شاکیان در حالی اتفاق افتاده است که ایشان چندی پیش و در گفتگو با رسانه ها عنوان کرده بود تا وقتی می ماند که ماندنش به نفع شهر و […]

لحظاتی پیش حجت شاکیان شهردار مهران با تقدیم استعفا نامه خود به ریاست شورای شهر عملا از این مقام استعفا داد.

بنابر این گزارش رفتن آقای شاکیان در حالی اتفاق افتاده است که ایشان چندی پیش و در گفتگو با رسانه ها عنوان کرده بود تا وقتی می ماند که ماندنش به نفع شهر و مردم مهران باشد و اگر شوراهای شهر مانع کار وی شوند و در ارایه خدمت رسانی سنگ اندازی کنند به ناچار از مهران خواهد رفت؛اتفاقی که لحظاتی پیش افتاد و آقای شاکیان ضمن وفای به این عهد و با نظر گرفتن مصالح شهر مهران از شهرداری مهران رفت.
بر پایه این خبر فرهاد نریمانی معاونت شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری مهران انتخاب شده است.

متن خداحافظی و استعفای مهندس حجت شاکیان؛

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که پس از ۱۶ ماه تلاش بی وقفه برای تحقق بخشیدن به آرزوی بر حق شما شهروندان فهیم که همانا داشتن شهری توسعه یافته،زیبا ومدرن است؛از حضور شما عزیزان مرخص می شوم؛برخود واجب میدانم تا بدین وسیله ،بزرگی،عظمت و همدلی والای تان را ارج نهم و از یکایک شما عزیزان تشکر و طلب حلالیت داشته باشم.

به خود می بالم که امروز بعد از چندین ماه که بنا به دلایلی قصد استعفا از این جایگاه رفیع که همانا خدمت بی منت و با افتخار به شما مردمان لایق است را دارم؛ نگاه های رضایت بخش و تعابیر قدرشناسانه ی شما همشهریان گرامی را به همراه خویش دارم وبا اطمینان ،غبار خستگی از تن می زدایم و آرامش روان وراحتی وجدان را قرین و هم نشین جسم و جانم می سازم.

ایمان راسخ دارم که اگر امروز شهر شهیدپرورمان مهران همیشه قهرمان ساختاری منسجم تر،سیمایی زیباتر و جایگاهی ارزشمند دارد مرهون همراهی حمایت و همدلی شما همشهریان با خادمان خود در شهرداری بوده است.

جا دارد از همدلی و همراهی مجموعه منسجم ،خدوم و خستگی ناپذیر شهرداری مهران که درتمام ایام صادقانه همراه و همدل در کنار برادر کوچکشان لحظه ای خستگی را احساس نکرده ودر مدت خدمتگزاری اینجانب با عزمی راسخ برای پیشرفت و توسعه شهرمان تلاش کردند قدردانی نمایم؛چرا که بدون این مهم رسیدن به این جایگاه رفیع و شایسته در مهران دور از انتظار بود واکنون خوشحالم که میتوانم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه بزرگ بعنوان خادم مردمان لایق،با سربلندی و آرامش خاطر ، خاک پاک دیارمهر ومهربانی را ترک کنم.

شما مردم فهیم و ولایتمدار خوب می دانید که با توجه به محدودیت های مالی و برخی بی مهری ها در این مدت و در خلال میزبانی از زائران سیدالشهداء (ع) با تمام سختی ها سعی داشته که بهترین تصمیم و برنامه ریزی را برای پیشرفت و توسعه شهر و دیارمان داشته باشم و بهترین قضاوت را نیز شما خواهید داشت؛پس میتوانم این انتظار راداشته باشم که تقصیراتم را ببخشید وبا سخاوتمندی همیشگی تان حلالم نمایید و این حقیر را از حسن نیت همیشگی و دعاهای خیرتان بی نصیب نسازید.

وظیفه ی خودمی دانم که از شما مردم فهیم و غیور مهران قهرمان، نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام حضرت حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار،استاندار محترم استان ایلام جناب آقای مهندس سلیمانی دشتکی ،فرماندار محترم مهران،امام جمعه مهران،مدیران کل،مدیران پرتلاش استانداری ایلام اعضای محترم شورای شهر مهران و شوراهای ادوار شهر ایلام ،اعضای شورای اداری ،مسئولین محترم دستگاههای امنیتی و انتظامی و نظامی و نهادهای دولتی ،روحانیون معظم ،اصناف و بازاریان گرانقدر ،اصحاب رسانه،فرهنگیان ، دانش آموزان عزیز و دانشگاهیان فرهیخته و همه اقشاری که با همکاری و حمایت مداوم،شهرداری را در مسیر پر فراز و نشیب انجام وظایف خود یاری کردند تشکروقدردانی مینمایم.

با تمام وجود آرزو میکنم منتخبین محترم در شورای اسلامی شهر مهران بتوانند فردی توانمند تر را برای سکانداری شهرداری انتخاب نمایند تا هرچه بیشتر بر عزت و اعتبار شهر مهران که پیشانی توسعه استان می باشد بیفزاید و چهره ی زیبای آن را زیباتر از پیش نماید.

در پایان یک بار دیگر از تک تک
شما مردم شریف و بزرگوار مهران به خاطر حمایت بی دریغ از اینجانب سپاسگزارم ودر پیشگاه شما سوگند یاد میکنم در هر جایگاهی که باشم خدمت صادقانه وبی منت به شهر و کشورم اولین و بزرگترین هدف زندگیم خواهد بود.

 
                   

?عصر مهران

@asremehran