سیمان ایلام واحد برگزیده صنعت سبز کشور شد

در مراسم تجلیل از شرکتهای صنعتی و خدماتی سبز کشور که روز دوشنبه سی ام بهمن ماه به میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار شد بار دیگر شرکت سیمان ایلام به کسب عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور نائل شد. در این همایش که با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزیر صنعت معدن […]

در مراسم تجلیل از شرکتهای صنعتی و خدماتی سبز کشور که روز دوشنبه سی ام بهمن ماه به میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار شد بار دیگر شرکت سیمان ایلام به کسب عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور نائل شد.

در این همایش که با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزیر صنعت معدن و تجارت، و نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در تهران برگزار شد دکتر مسعود تجریشی معاون محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اعلام اینکه ۳۱۲ واحد صنعتی و خدماتی در این جایزه ملی شرکت کردند، شاخص های لازم برای چگونگی انتخاب و فرایند کلی گزینش را برای مدعوین توضیح داد که شرکت سیمان ایلام نیز امتیازهای لازم‌،جهت صنعت سبز بودن را کسب نمود.

در حاشیه این همایش سراسری آقای مهندس بختیاری مدیر کارخانه سیمان ایلام فعالیتهای محیط زیستی این شرکت را تشریح کرد. ایشان ضمن ابراز خردسندی از این موفقیت بزرگ ابراز داشت: در مسائل زیست محیطی و اقداماتی که وظیفه ذاتی شرکت های صنعتی است، شرکت سیمان ایلام همواره پیشرو بوده است.همچنین مهندس بختیاری ضمن ابراز خرسندی و تبریک به همکاران سیمان ایلام اظهار داشت: همانگونه که مستحضرید این موفقیت در سایه همکاری یکایک پرسنل شرکت سیمان ایلام انجام شده که قابل تقدیر و ستودنی می باشد .

مهندس بختیاری ضمن تاکید بر اینکه تخریب و آسیب محیط زیست منجر به آسیب اقتصادی در جامعه و از بین رفتن سرمایه های ملی می شود گفت : اگر آب ، هوا و خاک کشور به دلیل هر نوع فعالیت نادرست و ناپایدار اعم از فعالیت نفتی یا صنعتی ، غیرقابل استفاده و تخریب شود، سرمایه ملی و دارایی کشور تخریب، آلوده و نابود خواهد شد.

مدیر کارخانه سیمان ایلام ضمن خاطر نشان ساختن شعار ” بهبود مستمر کیفیت در محیطی پاک و ایمن ” توجه به مسایل زیست محیطی را از اهداف مهم و اصلی شرکت بزرگ سیمان ایلام برشمرد .