سیزدهمین ماه سال به جشنواره جهانی فیلم هند راه یافت

کارگردان فیلم داستانی سیزدهمین ماه سال از راهیابی این فیلم به بخش اصلی رقابت در جشنواره جهانی فیلم هند خبر داد. وحید اسلامی اظهار داشت:  فیلم داستانی (سیزدهمین ماه سال) به بخش اصلی رقابت جشنواره جهانی فیلم Blue Hill International Film Festival هند که در ۱۲ فوریه سال ۲۰۲۲ در کشور هند برگزار خواهد شد، […]

کارگردان فیلم داستانی سیزدهمین ماه سال از راهیابی این فیلم به بخش اصلی رقابت در جشنواره جهانی فیلم هند خبر داد.

وحید اسلامی اظهار داشت:  فیلم داستانی (سیزدهمین ماه سال) به بخش اصلی رقابت جشنواره جهانی فیلم Blue Hill International Film Festival هند که در ۱۲ فوریه سال ۲۰۲۲ در کشور هند برگزار خواهد شد، راه یافت.

وی با بیان اینکه هفته گذشته (۲۹ دسامبر ۲۰۲۱) در جشنواره فیلم Cinemagia Movie Awards۲۰۲۱ ایتالیا فیلم “سیزدهمین ماه سال” حضور داشت و فیلم در اختتامیه به صورت کامل پخش شد، تصریح کرد: با این وجود در جشنواره فیلم Blue Hill International Film Festival هند این شانس برای دریافت جایزه اصلی بیشتر خواهد بود.

این کارگردان ایلامی تصریح کرد: معیار انتخاب جشنواره هند -انتخاب فیلم برنده، براساس شایستگی خلاقانه و فنی – خط داستان، روایت، پرداختن به موضوع، کارگردانی، جنبه‌های فنی (مانند، فیلمبرداری، فیلمنامه، بازیگری، موسیقی و غیره) خواهد بود.

اسلامی با بیان اینکه فیلم سیزدهمین ماه سال، قصه‌ای عاشقانه را در نگاه و روایتی نو به مخاطبش عرضه می‌کند افزود: نوع روایت این فیلم که روایت دوبل نام دارد، شامل روایت رویدادی بین یک مرد و زن است که تا نیمه داستان ادامه دارد، و سپس با چرخشی داستانی بیان دیالوگ‌ها را بین مرد و زن جابجا می‌کند و روایت را در بیانی نو به تماشاگرش انتقال می‌دهد.