سه سایت مخابرات روستایی در ایلام نصب شد

مدیر مخابرات منطقه ایلام از نصب و راه اندازی سه سایت مخابراتی ۳ G در روستای بانکت و آب انار شهرستان آبدانان و روستای پلکانه در شهرستان چرداول خبر داد. حشمت اسدی اظهار داشت: از محل اعتبارات پروژه uso وزارت ارتباطات، سه سایت جهت روستا‌های بانکت و آب انار در شهرستان آبدانان و پلکانه در […]

مدیر مخابرات منطقه ایلام از نصب و راه اندازی سه سایت مخابراتی ۳ G در روستای بانکت و آب انار شهرستان آبدانان و روستای پلکانه در شهرستان چرداول خبر داد.

حشمت اسدی اظهار داشت: از محل اعتبارات پروژه uso وزارت ارتباطات، سه سایت جهت روستا‌های بانکت و آب انار در شهرستان آبدانان و پلکانه در چرداول بنصب و راه اندازی شد.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این‌پروژه را افزون بر ۹۰ میلیارد ریال عنوان کرد افزود: با راه‌اندازی و ارتقاء شبکه همراه اول و همچنین افزایش پهنای باند، اهالی این روستا‌ها می‌توانند از خدمات اینترنت نسل سوم همراه اول بهره‌مند شوند.

اسدی تاکید کرد: توسعه زیرساخت‌ها، ارتقا کیفیت و کمیت محصولات مخابراتی در روستا‌ها یکی از برنامه‌های دارای اولویت منطقه است که با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده و در نظر گرفتن اولویت‌ها، با هدف تقویت زیرساخت‌های لازم در حال تحقق است.