ساماندهی مناطق حاشیه نشین ایلام

استاندار ایلام با اشاره به ساماندهی مناطق حاشیه نشین ایلام گفت: توسعه و خدمات در همه مناطق شهری به شهروندان باید به صورت یکسان ارائه شود. حسن بهرام نیا امروز و در بازدید از مناطق حاشیه نشین شهر ایلام با بیان اینکه توسعه همه جانبه و خدمات باید به طور متواضع بر همه مناطق شهری […]

استاندار ایلام با اشاره به ساماندهی مناطق حاشیه نشین ایلام گفت: توسعه و خدمات در همه مناطق شهری به شهروندان باید به صورت یکسان ارائه شود.

حسن بهرام نیا امروز و در بازدید از مناطق حاشیه نشین شهر ایلام با بیان اینکه توسعه همه جانبه و خدمات باید به طور متواضع بر همه مناطق شهری به شهروندان ارائه شود گفت: می‌طلبد شهرداری و دیگر دستگاه‌های خدماتی همچون آب و فاضلاب، شرکت گاز و شرکت نیروی برق برای بهبود وضعیت این مناطق تلاش کنند.
وی به بحث نظارت بر ساخت و ساز‌ها از سوی شهرداری مرکز استان تاکید کرد و از دستگاه‌های نظارتی خواست با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در داخل و خارج از حریم شهر برخورد قانونی کند.
استاندار ایلام در ادامه از ورودی‌های شهر ایلام نیز بازدید کرد و یادآور شد: ورودی هر شهر نمادی از آن شهر و منطقه است و می بایست در زمینه زیبا سازی و مرمت این مناطق تلاش شود.
بهرام نیا با اشاره به در پیش بودن کنگره عظیم اربعین عنوان کرد: شهرداری ایلام و راه و شهرسازی استان باید در سریع‌ترین زمان نسبت به مرمت ساختمان نیمه کاره فرهنگسرا در ورودی شهر ایلام با هدف خدمات رسانی و اسکان موقت زائران اربعین تلاش کنند.