زمینه پرداخت وام بدون ضامن در بانک‌های ایلام فراهم است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت:پرداخت تسهیلات بدون ضامن در بانک‌های ایلام فراهم است. قدرت فیض اللهی اظهار داشت: در پی دستور رئیس جمهور همه بانک‌های دولتی ملزم هستند تا شرایط پرداخت تسهیلات وام‌های خُرد را بدون ضامن به مشتریان خوش حساب فراهم کنند. وی افزود: در پی دستور رئیس جمهور در راستای تسهیل […]

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت:پرداخت تسهیلات بدون ضامن در بانک‌های ایلام فراهم است.

قدرت فیض اللهی اظهار داشت: در پی دستور رئیس جمهور همه بانک‌های دولتی ملزم هستند تا شرایط پرداخت تسهیلات وام‌های خُرد را بدون ضامن به مشتریان خوش حساب فراهم کنند.

وی افزود: در پی دستور رئیس جمهور در راستای تسهیل اعطای وام‌های خرد به اقشار مختلف مردم و ابلاغ وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر لزوم پرداخت تسهیلات بدون ضامن به مشتریان معتبر که شرایط لازم را نیز داشته باشند، همه بانک‌های دولتی ملزم به پرداخت تسهیلات با شرایط مذکور هستند.

فیض الهی با بیان اینکه جامعه هدف این طرح در مرحله اول کارمندان دولت، شاغلان بخش خصوصی و بازنشستگان هستند عنوان کرد: هر فرد میتواند با مراجعه به سایت اینترنتی .mycredit.ir و پرداخت ۱۰ هزار تومان، گزارش رتبه اعتباری خود را دریافت کند.

وی افزود: گزارش اعتبار سنجی با تعیین رتبه بین صفر تا ۹۰۰ ریسک فرد را بر اساس پرداخت بهنگام اقساط وام‌های قبلی، چک‌های برگشتی و سایر اطلاعات مشخص می‌کند و افرادی که دارای ریسک پایین در گزارش اعتبار سنجی باشند، می توانند این گزارش را جایگزین ضامن کنند.