رژیم صهیونیستی مدیریت میدانی اغتشاشات و بحران سازی‌ها در ایران را طراحی می کند

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: اغتشاشات و بحران سازی‌ها در ایران، سناریو و برنامه از پیش تدوین شده رژیم صهیونیستی و همپیمانانش است.

به گزارش خبرنگار ایلامیان،حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار با اشاره به حوادث اخیر جامعه و توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی اظهار داشت:رژیم صهیونیستی مدیریت میدانی اغتشاشات و بحران سازی‌ها در ایران را طراحی می کند.

وی افزود: دشمنان نظام و انقلاب به دنبال تضعیف ملت ما هستند، در هر جایی که ما پایبند به ارزش‌های دینی و احکام الهی باشیم دشمنان دنبال محکوم کردن ما بوده و نهایت تبلیغات خود را به کار خواهند گرفت.

خطیب نماز جمعه ایلام  با اشاره به ایجاد اغتشاش و نا آرامی در ایران برای رسیدن به اهداف تجزیه طلبانه شان گفت: استکبار و رژیم غاصب اسرائیل، وجود ایران مقتدر و مستقل را بر نمی تابند، لذا با طراحی سناریو‌ها و برنامه ریزی‌های متعدد و دقیق، به دنبال ایجاد اغتشاش و نا آرامی در جامعه و تقابل مردم و نظام است که هیچ وقت و هیچ گاه راه به جایی نخواهند برد.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام تاکید کرد: امروز دشمنان دنبال تخریب اموال عمومی، ایجاد ناامنی در جامعه هستند و جوانان ما را می‌کشند و از این کار خوشحال می‌شوند، تلاش‌های زیادی برای ضربه زدن به انقلاب انجام داده اند به عنوان مثال برای فتنه سال ۸۸ انواع طراحی‌ها رو انجام دادند و امیدوار بودند نظام تغییر کند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار بیان کرد: دشمن در فضای مجازی و حقیقی تبلیغات وسیعی به راه انداختند، و روز به روز به این‌حجم از تبلیغات اضافه کردند، به عنوان مثال در ایام کرونا تلاش کردند به درون خانواده‌ها نفوذ کنند و به مباحث مهمی، چون عفت زدایی، غیرت زدایی، بی حیایی و بی تفاوتی نسبت به ارزش‌های دینی دامن زدند تا خانواده‌ها و جوانان را گمراه کنند.

امام جمعه ایلام همچنین با اشاره به حضور حماسی مردم در ۱۳ آبان ماه گفت: حضور آگاهانه وبصیر مردم ما در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه نشان داد خط مردم از اغتشاشگران جداست، این روز تیری در دل دشمنان شد و طرح کشته سازی آن‌ها جهت تحریک احساسات مردم به هدف نخورد و خنثی شد.

حجت الاسلام کریمی با قدر دانی از اقدام شجاعانه دولت در افزایش غنی سازی اورانیوم به ۶۰ درصد در برابر زیاده خواهی دشمنان تاکید کرد:دشمن این روحیه را دارد اگر ما را ضعیف ببیند هجمه ایجاد کند، ما اگر بخواهیم مذاکره کنیم باید از موضع قدرت و اقتدار پشت میز مذاکره حرفمان را بر آن‌ها تحمیل کنیم.

امام جمعه ایلام در پایان با اشاره به هفته بسیج ضمن تبریک این هفته گفت: خداوند افتخار بسیجی بودن را نصیب همه‌ی ما کرده و در این جایگاه برای اسلام و انقلاب اسلامی خدمتگزار باشیم.