رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت شعب اخذ رای باشد

معاون استاندار ایلام: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت شعب اخذ رای باشد  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای، گفت: اولویت برگزاری انتخابات در این استان با فضای باز است. الیاس فتاحی عصر چهارشنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: فاصله گذاری اجتماعی در […]

معاون استاندار ایلام:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت شعب اخذ رای باشد

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت شعب اخذ رای باشد

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای، گفت: اولویت برگزاری انتخابات در این استان با فضای باز است.

الیاس فتاحی عصر چهارشنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شعب انتخاباتی استان باید رعایت شود و شعب سیار برای اخذ رای بیماران کرونایی از طریق صدا و سیما و رسانه ها اطلاع رسانی شود.

وی افزود: فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات هر شهرستان باید تمهیدات و برنامه های لازم را برای جلوگیری از اجتماع حامیان نامزدها در درب شعب اخذ رای اتخاذ کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تاکید کرد: باپایان یافتن تبلیغات، برگزاری هرگونه تجمع و مراسم مختلف مرتبط با انتخابات ممنوع است و فرمانداران موظف به رصد و نظارت بیشتر در این راستا هستند.

فتاحی با تاکید بر بازدید فرمانداران از شعب اخذ رای استان یادآور شد: بازدید از شعب منتخب اخذ رای منجر می شود که کمبودها و نواقص هر شعبه شناسایی و در فاصله یک روز مانده به برگزاری انتخابات این مشکلات برطرف شود.

وی گفت: لازم است هماهنگی های نهایی بین هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسی در هر شهرستان انجام شود و وظیفه هر هیات مشخص باشد تا شاهد انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم در استان ایلام باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تاکید کرد: نیروهای بازرسی انتخابات هر شهرستان باید مشکلات خود را در اسرع وقت به ستاد انتخابات استان اطلاع رسانی کنند و نیروهای پشتیبانی نیز تجهیزات و کمبودهای هر شعب را شناسایی و آن را در اسرع وقت برطرف کنند.

رییس ستاد انتخابات استان یادآور شد: کلیه اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها نیز تا پایان رای پای کار باشند تا بتوانیم انتخاباتی پرشور در استان برگزار کنیم.

فتاحی بیان کرد: طبق مصوبات و صورتجلسات، شرکت توزیع برق و آبفا استان نباید هیچ قطعی در روز برگزاری انتخابات داشته باشند. 

معاون سیاسی،امنیتی استاندار ایلام گفت: ایلام همواره جزو استان برتر از نظر میزان مشارکت و حضور مردم در ادوار گذشته انتخابات بوده است که امیدواریم این روند نیز در انتخابات پیش رو نیز استمرار داشته باشد.

فتاحی تاکید کرد: حضور پرشور و مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو توطئه دشمنان را خنثی و نقشه های آنان را نقش برآب خواهد کرد.

  انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

۴۵۹ هزار و ۵۷۳ در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات پیش رو هستند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مردم هستند.