راه اندازی ۲۰ فروشگاه خرید اینترنتی در ایلام

مدیرکل پست ایلام بیان کرد: تعداد ۲۰ فروشگاه خرید اینترنتی به منظور تسهیل در ارائه خدمات خرد و خانگی نیز در حوزه فروشگاه‌های درون استان ایجاد و راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلامیان، صادق غلامی اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری بیش از ۲۹۱ هزار فقره مرسوله راه اندازی ۲۰ فروشگاه خرید اینترنتی در ایلامپستی از ایلام به سایر استان های کشور ارسال شده است.

وی افزود: نیمه نخست سال جاری ۸۶۵ هزار مرسوله پستی وارد استان شده که در سریعترین زمان ممکن توسط ماموران سختکوش این اداره کل توزیع و به دست صاحبان آن‌ها تحویل شده است.

غلامی اضافه کرد: در راستای کاهش مدت زمان سیر مرسولات و افزایش سرعت عمل و جلب رضایت مردم با هماهنگی‌های بعمل آمده با ستاد شرکت تدابیر لازم به منظور ساماندهی خطوط مبادله سراسری مستقیم بین تهران – ایلام که قبلا با واسطه استان‌های کرمانشاه و همدان انجام می‌گرفت صورت پذیرفت.

مدیرکل پست ایلام ادامه داد: پنج باجه خدمات نیابتی در حال حاضر در ادارات کل ثبت اسناد، پزشکی قانونی، دانشگاه ملی، مرکز MRI، آزمایشگاه مادران باردار و … با همکاری و استفاده از توان بخش خصوصی ایجاد و فعال شده که این موضوع باعث ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار نیز شده است.

۱۳ واحد پستی، ۱۰۴ دفتر‌ ای سی تی روستایی و ۵۷ دفتر پیشخوان دولت و پنج دفتر نیابتی پستی مستقر در سایر سازمان‌ها در سطح استان ایلام فعال است.