راه اندازی میز خدمت در پایانه مرزی مهران

سرپرست پلیس فتا استان ایلام گفت: میز خدمت برای ارائه مشاوره فنی به زائران اربعین حسینی (ع) در پایانه مرزی مهران راه اندازی شد. سرهنگ علی رضا یعقوبی اظهار داشت: اکیپ‌های فنی و تخصصی پلیس فتا ایلام از ابتدای ماموریت اربعین در پایانه مرزی مهران مستقر بوده و در راستای آگاه سازی زائران از تهدیدات […]

سرپرست پلیس فتا استان ایلام گفت: میز خدمت برای ارائه مشاوره فنی به زائران اربعین حسینی (ع) در پایانه مرزی مهران راه اندازی شد.

سرهنگ علی رضا یعقوبی اظهار داشت: اکیپ‌های فنی و تخصصی پلیس فتا ایلام از ابتدای ماموریت اربعین در پایانه مرزی مهران مستقر بوده و در راستای آگاه سازی زائران از تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی، به راهنمایی و ارائه مشاوره‌های فنی می‌پردازند.
وی افزود: مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم پلیس فتا ایلام در این راستا با تهیه و توزیع بروشور، استقرار میز خدمت و نصب بنر‌های آموزشی بصورت شبانه روزی سعی نموده است تا زائران را از مهمترین خطرات سایبری در طول سفر زیارت آگاه نماید.
سرهنگ یعقوبی در پایان به زائران توصیه کرد: توصیه‌های پلیس فتا را جدی بگیرند تا در دام کلاهبرداران و مجرمان سایبری گرفتار نشوند.