راه اندازی مجدد بخش ترمیم دندان در مراکز تامین اجتماعی ایلام

مدیر درمان استان از راه اندازی مجدد بخش ترمیم دندان در مراکز تامین اجتماعی ایلام خبر داد. دکتر علیرضا رمضانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار راسان خبر در ایلام؛ اظهار داشت: بسیاری از اعمال دندانپزشکی از جمله ترمیم و جرم گیری دندان به منظور پیشگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا به […]

مدیر درمان استان از راه اندازی مجدد بخش ترمیم دندان در مراکز تامین اجتماعی ایلام خبر داد.

دکتر علیرضا رمضانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار راسان خبر در ایلام؛ اظهار داشت: بسیاری از اعمال دندانپزشکی از جمله ترمیم و جرم گیری دندان به منظور پیشگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا به تعویق افتاد که پس از وقفه چند ماهه این بخش دوباره فعال شده است.

وی افزود: این خدمات از ابتدای آذرماه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سه مرکز درمانی مرکز جراحی محدود (دی کلینیک میلاد)، درمانگاه شماره ۲ شهر ایلام و درمانگاه شهرستان دهلران انجام می شود.

مدیر درمان ایلام بیان داشت: همچنین در راستای سلامت بیمار، مراجعه کنندگان و دندانپزشکان، دستگاه های تهویه دندان پزشکی خریداری و در مراکز تامین اجتماعی نصب شده است.

وی در ادامه از مراجعین خواست، همچنان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و زدن ماسک جهت بهره مندی از خدمات درمانی به مراکز درمانی مراجعه کنند.

به گفته ی مدیر درمان ایلام؛ روزانه بیش از ۱۵٠ نفر به سه مرکز تامین اجتماعی ایلام مراجعه و از خدمات دندان پزشکی بهره مند می شوند