راه ارتباطی چشمه چاهی – سفیدخانی سیروان امسال تکمیل می شود

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام از بهره برداری راه ارتباطی چشمه چاهی – سفیدخانی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با بهره برداری از این راه ارتباطی محور ایلام به شهرستان سیروان هشت کیلومتر کوتاه تر می شود. عبدالله بهادری روز یکشنبه در بازدید از مراحل احداث این پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی […]

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام از بهره برداری راه ارتباطی چشمه چاهی – سفیدخانی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با بهره برداری از این راه ارتباطی محور ایلام به شهرستان سیروان هشت کیلومتر کوتاه تر می شود.

عبدالله بهادری روز یکشنبه در بازدید از مراحل احداث این پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه راهسازی چشمه‌چاهی – سفیدخانی محور ایلام – سیروان در ۲ قطعه در حال انجام است.

وی افزود: طول این پروژه هفت کیلومتر است که ظرف روزهای گذشته سه کیلومتر این طرح از سمت شهرستان سیروان تکمیل و آسفالت شد و چهار کیلومتر باقیمانده نیز با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: احداث این پروژه هفت کیلومتری، ضمن حذف نقاط پرحادثه، بیش از هشت کیلومتر مرکز استان را به شهرستان سیروان نزدیک می کند.

بهادری در خصوص پروژه احداث چهارخطه خروجی شهر آبدانان هم گفت: قطعه اول این پروژه به طول ۲ کیلومتر تا تقاطع تونل کبیرکوه با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد در حال احداث است.

وی هدف از اجرای این پروژه را ارتقاء ایمنی و حذف نقاط پرحادثه خروجی شهر آبدانان به سمت دهلران عنوان کرد و یادآور شد: مطالعات ادامه مسیر برای ارتقاء به چهار خطه نیز در دستور کار قرار دارد.