رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام: با پیگیری‌های بسطامی نماینده ایلام، دستگاه MRI یک و نیم تسلا در بیمارستان رازی ایلام راه‌اندازی می‌شود

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با پیگیری‌های علی‌اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه با معاونین توسعه و درمان و نیز موافقت وزیر بهداشت، دومین دستگاه MRI یک و نیم تسلا استان در بیمارستان رازی راه‌اندازی می‌شود.   دکتر جاسم محمدی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت مرز […]

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با پیگیری‌های علی‌اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه با معاونین توسعه و درمان و نیز موافقت وزیر بهداشت، دومین دستگاه MRI یک و نیم تسلا استان در بیمارستان رازی راه‌اندازی می‌شود.

 

دکتر جاسم محمدی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت مرز بین‌المللی مهران و همچنین تعداد مراجعات بالا به مرکز MRI بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام این موضوع توسط بسطامی نماینده ایلام و از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری شد.

 

وی خاطرنشان کرد: از طریق هیئت امناء قرارداد خرید دستگاه MRI امضاء می‌شود، این دستگاه ۶۴۰ میلیارد ریال قیمت دارد که ۲۷۰ میلیارد ریال آن به عهده دانشگاه علوم پزشکی ایلام است.