دستگیری عاملان آتش سوزی در دره شهر

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از دستگیری عاملان ایجاد آتش سوزی مزارع کشاورزی و موتور‌های آب کنار رودخانه سیمره در این شهرستان خبر داد. سرهنگ کرم حسنی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش سوزی مزارع و موتور‌های آب کنار رودخانه سیمره در یکی از روستا‌های شهرستان، بلافاصله فرمانده و […]

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از دستگیری عاملان ایجاد آتش سوزی مزارع کشاورزی و موتور‌های آب کنار رودخانه سیمره در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرم حسنی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش سوزی مزارع و موتور‌های آب کنار رودخانه سیمره در یکی از روستا‌های شهرستان، بلافاصله فرمانده و ماموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس آگاهی در محل آتش سوزی و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، بخشی از مزارع و موتور‌های آب کنار رودخانه سیمره دچار حریق شدند که با حضور به موقع و تلاش پلیس و نیرو‌های آتش نشانی نسبت به اطفاء حریق و جلوگیری از خسارت‌های بیشتر اقدام لازم صورت گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر ادامه داد: با اقدامات پلیسی و تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی وبا پایش دوربین‌های مداربسته دونفر که برای ماهیگیری در کنار رودخانه سیمره برای تهیه ناهار اقدام به روشن نمودن آتش کرده بودند که به علت بی احتیاطی و وزش باد شدید منجر به آتش سوزی شده بودند، شناسایی، دستگیر کردند.

سرهنگ حسنی در پایان یاداور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.