در دیدار دکتر فلاحی با وزیر کشور انجام شد؛ دستور ویژه وزیر کشور در خصوص ارتقای آسمان آباد به بخش

دکتر سارا فلاحی، نماینده مردم شریف استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری مطالبات مردم استان ایلام امروز دوشنبه با وزیر کشور دیدار کرد. پیرو نامه دکتر فلاحی به آیت الله رئیسی که در هفته مجلس (۱۰ آذر ۱۴۰۰) به بهارستان آمده بود در خصوص ارتقای آسمان آباد به بخش و دستوری که […]

دکتر سارا فلاحی، نماینده مردم شریف استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری مطالبات مردم استان ایلام امروز دوشنبه با وزیر کشور دیدار کرد.

پیرو نامه دکتر فلاحی به آیت الله رئیسی که در هفته مجلس (۱۰ آذر ۱۴۰۰) به بهارستان آمده بود در خصوص ارتقای آسمان آباد به بخش و دستوری که توسط دفتر رئیس جمهور جهت بررسی و اقدام به وزیر کشور در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰ داده بود، امروز نیز نماینده ایلام پیگیر آن نامه و ارتقای آسمان آباد از توابع شهرستان چرداول به بخش شد.

وزیر کشور در این خصوص به معاون سیاسی خود دستور ویژه داد: «ارتقاء آسمان آباد به بخش پیگیری جدی شود».

همچنین دکتر فلاحی که در ماههای گذشته با شهرداران و اعضای شوراهای شهر و روستای حوزه انتخابیه جلسات متعددی برگزار کرده بود، در خصوص فرسودگی ناوگان حمل و نقل و خدمات رسانی شهرداری های ۸ شهرستان شمالی ایلام عنوان کرد: تمام ناوگان این شهرستانها دچار مشکلات اساسی بوده و مستهلک یا از رده خارج هستند.

وی افزود: این شهرستانها همگی جزء مسیرهای اصلی اربعین حسینی هستند و می طلبد که به شهرداری های این مناطق جهت خدمت رسانی بهتر و بالابردن رضایتمندی مردم کمکهای اساسی بشود.

وزیر کشور در این خصوص ضمن اشاره به مرکزیت استان ایلام در بحث اربعین، به رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور جهت کمک به بهینه‌سازی ناوگان خدمات رسانی دستور ویژه داد که در این جلسه آقای جمالی نژاد، رئیس این سازمان عنوان کرد که از طریق ماده ۵۸ به بهینه‌سازی ناوگان شهرداری‌های هشت شهرستان حوزه انتخابیه دکتر فلاحی کمک ویژه بشود.