داد امام جمعه ایلام، از عملی نشدن مصوبات سفر رئیس جمهور در استان درآمد

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبارامروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر ایلام با اشاره به اینکه باید از فرصت و ظرفیت خدمت گذاری استفاده کنیم، افزود: باید در مسئولیت خود پاسخگوی مردم باشیم   امام جمعه ایلام گفت : در سفر رئیس جمهور به استان مصوباتی در حاشیه شهر ایلام اتخاذ شد ولی […]

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبارامروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر ایلام با اشاره به اینکه باید از فرصت و ظرفیت خدمت گذاری استفاده کنیم، افزود: باید در مسئولیت خود پاسخگوی مردم باشیم

 

امام جمعه ایلام گفت : در سفر رئیس جمهور به استان مصوباتی در حاشیه شهر ایلام اتخاذ شد ولی اجرایی نشده است

رئیس جمهور در این زمینه دستور داد، این موضوع نیازمند پیگیری است، اگر این وعده ها انجام نشود خودم شخصا نیز این موضوع را پیگیری می کنم.

وضعیت شهری ایلام باید ساماندهی شود، حاشیه شهر نباید داشته باشیم، ساخت و سازها باید مجوز دار باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ساخت و سازها در حاشیه شهر مشکل دارند، این ساخت و سازها باید با مجوز و اصولی ساخته شود. افزود: بحث آب، برق و فاضلاب در مناطق حاشیه شهر نیز باید حل شود.

دوم مهر ماه سال ۱۴۰۰ بود که رییس جمهور در محلات کم برخوردار واقع در حاشیه شهر ایلام  حاضر و به مردم قول حل شدن مشکلات این منطقه را داد.

نزدیک به دو سال از سفر رئیس جمهور میگذرد و هنوز قول هایی که رئیس جمهور در این منطقه به مردم داده است، عملی نشده است و موجی از نارضایتی از دولت در میان مردم ایجاد شده است.

 

در ادامه تصاویری از این مناطق که اغلب کوچه هایشان نام و نشانی نیز دارند را مشاهده می کنید…