خون تازه در رگ‌های سیمان ایلام / مسئولین پازل پیشرفت را تکمیل کنند

  ✍? پایگاه خبری – تحلیلی ایلامیان سیمان ایلام بعنوان یکی‌ از بزرگترین مجموعه های صنعتی استان شناخته میشود. مجموعه ای که در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ میلادی عناوین و افتخارات مختلف بین المللی را درو کرد و بعنوان بهترین سیمان دنیا شناخته شد.   اما پس از سالها موفقیت این مجموعه رفته رفته […]

 

✍? پایگاه خبری – تحلیلی ایلامیان

سیمان ایلام بعنوان یکی‌ از بزرگترین مجموعه های صنعتی استان شناخته میشود. مجموعه ای که در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ میلادی عناوین و افتخارات مختلف بین المللی را درو کرد و بعنوان بهترین سیمان دنیا شناخته شد.

 

اما پس از سالها موفقیت این مجموعه رفته رفته به فراموشی سپرده شد. تا جایی که بی توجهی مسئولین‌ و عدم دلسوزی مدیران سیمان، وضعیتی نابه سامان به سیمان ایلام بعنوان یکی از خوشنامان صنعت سیمان جهان داد تا رقبا از این فرصت استفاده کرده و به سامان برسند و جای این محصول باکیفیت را در داخل و عرصه صادرات بگیرند.

امروز پس از چند ماه از حضور مدیرعامل جدید، امید در این مجموعه زنده شده و خون تازه ای در رگ های سیمان ایلام جریان یافته است؛ نظم در پرداخت حقوق‌ها، حضور مستمر و دلسوزانه در محل کارخانه، پیگیری و رایزنی جهت حل مشکلات و احتمالا تغییرات مدیریتی مثبت در مجموعه، همه و همه نوید روزهای درخشانی برای این صنعت بزرگ استان خواهد داشت.

 

اما این تازه آغاز ماجراست و سیمان ایلام بیش از هر زمان دیگری به توجه نیاز دارد. توجهی که باید منتج به رفع تمامی مشکلات مجموعه اعم از “تهدیدات زیستی، بدهی‌های معوق، نابه‌سامانی پیمانکاران و مشتریان، نبود تعامل با دستگاه‌ها و دیگر موارد” شود.

 

انتظار میرود در این راه استاندار، نمایندگان استان، مجموعه قضایی و دستگاههای مرتبط، تمام تلاش خود را جهت پیشرفت این صنعت به کار گیرند تا شاهد موفقیت های استان در سال جهش تولید و بازگشت سیمان ایلام به جایگاه واقعی خود در منطقه و جهان باشیم.