خودروهای رها شده شهر مهران به پارکینگ انتظام منتقل می‌شود

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه خودروهای رها شده در خیابان‌های شهر مهران به پارکینگ عمومی منتقل می‌شود گفت: زائران برای پیگیری به پارکینگ انتظام واقع در بلوار مرزداران بعد از حسینیه بعثت مراجعه کنند. سردار جمال سلمانی امروز، اظهار داشت: همان گونه که قبلا به مردم عزیز اطلاع‌رسانی شده، پلیس به منظور روان‌سازی […]

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه خودروهای رها شده در خیابان‌های شهر مهران به پارکینگ عمومی منتقل می‌شود گفت: زائران برای پیگیری به پارکینگ انتظام واقع در بلوار مرزداران بعد از حسینیه بعثت مراجعه کنند.

سردار جمال سلمانی امروز، اظهار داشت: همان گونه که قبلا به مردم عزیز اطلاع‌رسانی شده، پلیس به منظور روان‌سازی ترافیک و عادی‌سازی خیابان‌ها خودروهای رها شده در سطح شهر و معابر عمومی و خودروهایی که برای شهروندان سد معبر و یا ایجاد مزاحمت می کنند را به پارکینگ عمومی انتقال می‌دهد.

وی افزود: آن دسته از زائرانی که وسائل نقلیه آنها به پارکینگ منتقل شده، می‌توانند با شماره‌گیری ۱۲۰ و یا شماره ۱۱۰ از محل دقیق پارک وسیله نقلیه خود اطلاع پیدا کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۲۳۰ دستگاه خودرو به پارگینگ انتظام انتقال داده شده ، گفت: حفظ امنیت و سهولت در تردد زائران اربعین حسینی(ع) مهم‌ترین اولویت پلیس است.

سلمانی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح ایجاد انضباط ترافیکی، روان‌سازی تردد درون شهری و حفظ حقوق شهروندان مهرانی است.