خسارت سیل به ۱۰۰ واحد مسکونی در مورموری

فرماندار شهرستان آبدانان از خسارت سیل به ۱۰۰ واحد مسکونی و تجاری در بخش مورموری این شهرستان خبر داد. یدالله حاتمی اظهار داشت: با توجه به بارش ۹۵ میلیمتر بارندگی در بخش مورموری رودخانه‌ها و مسیل‌های داخل شهر گنجایش این همه بارش را نداشته و آب به داخل منازل و مغازه‌های اطراف مسیل‌ها ورود نموده […]

فرماندار شهرستان آبدانان از خسارت سیل به ۱۰۰ واحد مسکونی و تجاری در بخش مورموری این شهرستان خبر داد.

یدالله حاتمی اظهار داشت: با توجه به بارش ۹۵ میلیمتر بارندگی در بخش مورموری رودخانه‌ها و مسیل‌های داخل شهر گنجایش این همه بارش را نداشته و آب به داخل منازل و مغازه‌های اطراف مسیل‌ها ورود نموده است.

وی با بیان اینکه این مقدار بارندگی بر اساس برآورد‌های اولیه به بیش از ۷۰ منزل مسکونی و ۳۰ باب مغازه خسارات وارده کرده است افزود: عمده خسارات وارده به وسایل منزل، آب بردن احشام، تانکر‌های آب، زیر ساخت‌های شهر مورموری و … است.

فرماندار شهرستان آبدانان با اشاره به اینکه  تا ساعت ۱۲ امروز جمع بندی کلی خسارات وارده ارائه خواهد شد یادآور شد: خوشبختانه آب، برق و گاز شهر مورموری وصل می‌باشد و در این مورد مشکلی وجود ندارد.

فرماندار آبدانان افزود: درجلسه ستاد بحران مورموری مقرر شده اکیپ‌های خدماتی از امروز کار تمیز کاری معابر و منازل را انجام دهند و اکیپ‌های از هلال احمر هم اکنون در حال ارائه خدمات به سیل زدگان هستند.

بگفته حاتمی  همچنین در سطح روستا‌ها نیز دو روستای آب انار و لرغه نیز خساراتی وارد شده است.