حضور هشت هزار نفری نیروهای پلیس راهور در مرز‌های کشور

پلیس راهور با هشت هزار نفر نیروی خود در عملیات اربعین در مرز‌های کشور حضور خواهد داشت. رمانده پلیس راهور کشور در حاشیه بازدید از مرز‌های خسروی و مهران با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر‌های منتهی به مرز مهران گفت: با توجه به اینکه ما هرساله شاهد حضور بیش از ۷۰ درصد از […]

پلیس راهور با هشت هزار نفر نیروی خود در عملیات اربعین در مرز‌های کشور حضور خواهد داشت.

رمانده پلیس راهور کشور در حاشیه بازدید از مرز‌های خسروی و مهران با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر‌های منتهی به مرز مهران گفت: با توجه به اینکه ما هرساله شاهد حضور بیش از ۷۰ درصد از زوار در مرز مهران هستیم، با توجه به ثبت نام زائران در سامانه سماح تا کنون بیش از ۶۵ درصد از زوار این مرز را برای خروج خود در اربعین انتخاب کرده اند.

سردار هادیان فر ادامه داد: عملیات اربعین از ۶ شهریور ماه رسما آغاز می‌شود و ما در مرز‌های کشور با هشت هزار نیروی خود به رانندگان در جاده‌ها خدمات رسانی می‌کنیم.

وی عنوان کرد: با توجه به تحلیل‌های انجام شده بیش از ۶۵ درصد از زائران با وسیله نقلیه شخصی خود به شهر‌های مرزی سفر می‌کنند.

سردار هادیان فر از زوار خواست تا سفر خود را مدیرت و آن را به روز‌های پایانی موکول نکنند تا شاهد مدیریت خدمات مطلوب به زائران و کاهش تصادفات در جاده‌ها باشیم.