حرکت بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب راهبرد دولت سیزدهم

وزیر کشور گفت: حرکت در چارچوب بیانیه دوم گام انقلاب از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم است و این دولت خود را مکلف می داند بر اساس این بیانیه پیش برود. احمد وحیدی امروز در آیین معارفه استاندار جدید ایلام اظهار داشت: راهبرد دولت سیزدهم حرکت بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب است و در این […]

وزیر کشور گفت: حرکت در چارچوب بیانیه دوم گام انقلاب از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم است و این دولت خود را مکلف می داند بر اساس این بیانیه پیش برود.

احمد وحیدی امروز در آیین معارفه استاندار جدید ایلام اظهار داشت: راهبرد دولت سیزدهم حرکت بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب است و در این راستا تلاش خواهیم کرد با نگاه آرمان خواهانه و مبتنی بر واقعیت ها ایران اسلامی را بیش از پیش در مسیر پیشرفت همه جانبه قرار دهیم.

وی تاکید کرد: این بیاینه سند وزینی برای گام برداشتن در چهل سال دوم انقلاب است که با یک نگاه بلند به آینده و همراه با توجه به نقاط کلیدی این حرکت باید شتابان دنبال شود.

وحیدی گفت : در این راستا تلاش خواهیم کرد با نگاه آرمان خواهانه و مبتنی بر واقعیت‌ها ایران اسلامی را بیش از پیش در مسیر پیشرفت همه جانبه قرار دهیم.

وزیر کشور یادآور شد: دولت سیزدهم در ابتدای کار با مسائل و مشکلات فوری روبرو بود که تلاش کرد با سامان دادن به آن‌ها کشور را در ریل و مدار همیشگی قرار دهد که در این راستا افزایش ذخائر استراتژیک و تامین واکسن کرونا نیز با موفقیت حاصل شد.

وی تاکید کرد: وزارت کشور در حوزه تعیین استانداران بدور از مسائل حاشیه‌ای تلاش کرده افراد متعهد، کارآمد و انقلابی را در این مسند مهم و حساس برگزیند و تنها حرکت در جهت برنامه‌های دولت برای پیشرفت همه جانبه کشور را مد نظر داشته است.

وحیدی گفت: هر استانی ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارد و باید متناسب با این شرایط برنامه‌ها و الگوی پیشرفت را اجرایی کرد و دولت سیزدهم نیز این رویکرد را در رأس برنامه‌های خود قرار داده است.

سردار احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز با هدف شرکت در آئین معارفه استاندار ایلام به این استان سفر کرد.

با حکم حجت الاسلام والمسلین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و با حضور وزیر کشور امروز حسن بهرام نیا به عنوان استاندار ایلام منصوب شد.