جام رسانه‌ای امید یک نهضت بزرگ برای بیان دستاوردهای دولت است

استاندار ایلام گفت:جام رسانه‌ای امید یک نهضت و جهاد بزرگ برای بیان دستاوردهای دولت است.

حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز سه‌شنبه ۵ دی‌ماه در نشست شورای اداری و رویداد جام رسانه‌ای امید ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سرتیپ پاسدار سیدرضی موسوی گفت: همه‌ی مردم کشور در پی شهادت این بزرگوار که هم‌رزم شهید سلیمانی بود محزون شدند.

 

وی در ادامه افزود: پاسداران برای اعتلای همه جانبه و توسعه‌ی استان و آسایش و آرامش مردم تلاش می‌کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام خاطرنشان کرد: رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌ها با همکاری همدیگر برای اعتلای کشور تلاش کنند و دستاوردها را به خوبی انعکاس دهند.

 

وی اضافه کرد: سردار شهید سلیمانی و هم‌رزم شهیدش سرتیپ پاسدار سیدرضی موسوی پرورش یافته‌ی مکتب اسلام هستند و اقتدار این کشور حاصل خون شهدایی نظیر شهید سلیمانی و شهید سیدرضی موسوی است.

 

بهرام‌نیا استاندار ایلام ادامه داد: نتیجه‌ی همدلی و همراهی مردم و مسئولان این بود که پرچم ایلام به‌عنوان خادمین زوار امام حسین (ع) بالاست.

 

وی با اشاره به رویداد جام رسانه‌ای امید، گفت: این رویداد یک نهضت و جهاد بزرگ برای بیان دستاوردهای دولت است که در این راستا از بسیج رسانه استان قدردانی می‌کنم.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام با بیان این‌که امروز امپراتوری رسانه‌ای غرب در حال پمپاژ ناامیدی در کشور است، گفت: تلاش دشمن برای ایجاد یاس و ناامید کردن جوانان این مرز و بوم است. در واقع جنگ رسانه‌ای، فتنه‌ی جدید جبهه‌ی استکبار برای مقابله با نظام اسلامی است که به لطف خداوند متعال اهداف دشمن بار دیگر با شکست مواجه می‌شود.

 

وی تاکید کرد: رسانه‌های استان با جهاد تبیین و تحلیل، قلم خود را مانند یک شمشیر از غلاف بکشند و با قلم خود که به مثابه‌ی یک شمشیر است به جنگ رسانه‌ای دشمن بروند.

 

بهرام‌نیا بیان داشت: رسانه‌ها قلم‌ها را مانند شمشیر از غلاف بکشند و واقعیت‌ها را بیان کنند و کشور را از گزند ناجوانمردانه‌ی جبهه‌ی استکبار دور کنند.

 

وی گفت: رسانه‌های استان از نظر تحلیل و نوشتن جایگاه و وزن بالایی دارند که باید با بهره‌گیری از این ظرفیت، امیدآفرینی کنند.

 

دکتر بهرام‌نیا با اشاره به سخنان حضرت امام‌خمینی (ره)، گفت: امام‌خمینی (ره) فرمودند: «آمریکا با زور سرنیزه به میدان نمی‌آید، بلکه با قلم به میدان می‌آید».

 

وی با اشاره به تلاش‌های جبهه‌ی استکبار در تولید محتوا برای کمرنگ کردن دستاوردهای نظام، عنوان کرد: دشمن با پمپاژ یاس و ناامیدی، عمود این نظام را نشانه گرفته است که لازم است روابط‌عمومی‌ها برای بیان عملکردها به میدان بیایند و همه‌ی دستاوردهای دولت را انعکاس دهند.

 

#پیشرفت_ایران

#پیشرفت_ایلام

#جام_رسانه_ای_امید

#گروه_شهید_هلتی