جابجایی بیش از ۱۱ هزار مسافر در استان ایلام

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای طرح نوروزی (۲۵ اسفند ماه) تا ۱ فروردین، ۱۱ هزار و ۶۱۷ مسافر در استان ایلام جابجا شده اند. نورالله دلخواه  اظهار داشت: از ابتدای طرح نوروزی (۲۵ اسفند ماه) تا ۱ فروردین، ۱۱ هزار و ۶۱۷ مسافر طی ۲ هزار و ۳۱۴ سفر […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای طرح نوروزی (۲۵ اسفند ماه) تا ۱ فروردین، ۱۱ هزار و ۶۱۷ مسافر در استان ایلام جابجا شده اند.

نورالله دلخواه  اظهار داشت: از ابتدای طرح نوروزی (۲۵ اسفند ماه) تا ۱ فروردین، ۱۱ هزار و ۶۱۷ مسافر طی ۲ هزار و ۳۱۴ سفر در سطح استان جابجا شده که این تعداد (مسافر) نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه در پی شیوع کرونا تمامی پروتکل‌های بهداشتی به صورت جدی رعایت می‌شود، افزود: استفاده از ماسک در همه وسایل حمل و نقل عمومی بین‌شهری و پایانه‌های مسافری اجباری و الزامی است.
دلخواه عنوان کرد: در طرح نوروزی در سطح محور‌های استان ایلام ۱۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی، ۳۴ اکیپ ثابت و سیار راهداری و با به کارگیری ۲۲۳ دستگاه ماشین آلات، آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کاربران جاده‌ای هستند.