ثبت نام بدون آزمون در بیش از ۱۵۰ کد رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام

بهروز ناصری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام در بیش از ۱۵۰ کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون ( بر اساس سوابق تحصیلی ) در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام آغاز شده است. وی بیان کرد : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون به […]

بهروز ناصری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام:
همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام در بیش از ۱۵۰ کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون ( بر اساس سوابق تحصیلی ) در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام آغاز شده است.

وی بیان کرد : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org و یا به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی دز واحدهای ایلام، دهلران،ایوان، دره شهر، مهران، آبدانان و سرابله مراجعه نمایند.

ناصری تصریح کرد: تنوع رشته های دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با بیش از ۱۵۰ کد رشته ، امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی ، در نظر گرفتن وام کم بهره وزارت علوم، تقسیط کل شهریه ، در نظر گرفتن وام قرض الحسنه و از همه مهمتر دارا بود بیش از ۱۶۰ عضو هیات علمی تمام وقت ، معتبر بودن مدرک تحصیلی برای کلیه نهادها و ادارت و قابل ترجمه بودن مدرک تحصیلی در خارج از کشور و… بخشی از امکانات و ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در ایلام است.