تکریم استاد پیشکسوت خوشنویسی استان ایلام

مراسم تجلیلی با حضور مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر با هدف تقویت و پاسداشت ارزش‌های فرهنگی و هنری، معرفی الگو‌ها و ظرفیت‌های بومی برگزار گردید که در این مراسم از استاد علی اشرف صندوق آبادی تجلیل شد. استاد علی اشرف صندوق آبادی هنر خوشنویسی را زیر نظر اساتید برجسته خوشنویسی ایران نظیر عبدالله جواری، غلامحسین […]

مراسم تجلیلی با حضور مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر با هدف تقویت و پاسداشت ارزش‌های فرهنگی و هنری، معرفی الگو‌ها و ظرفیت‌های بومی برگزار گردید که در این مراسم از استاد علی اشرف صندوق آبادی تجلیل شد.

استاد علی اشرف صندوق آبادی هنر خوشنویسی را زیر نظر اساتید برجسته خوشنویسی ایران نظیر عبدالله جواری، غلامحسین امیرخانی و یدالله کابلی خوانساری فرا گرفته ‌است.
صندوق آبادی دارای تحصیلات فوق لیسانس مدیریت بوده و ضمن داشتن گواهی نامه استادی انجمن خوشنویسان ایران، دکتری تخصصی درجه یک هنر را نیز دارا است.
نایب رئیسی انجمن خوشنویسان ایران، عضویت در شورای عالی این انجمن، بازرس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، مؤسس و مدیر انجمن خوشنویسان ایلام، داوری جشنواره‌های مختلف بین‌المللی، ملی و منطقه‌ای از جمله سوابق وی است.
از نشان‌های وی کسب ۱۷ رتبه برگزیده در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی در رشته خوشنویسی، چهره برتر هنر استان ایلام در سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰،   تجلیل از وی در سال ۱۳۹۸ و در مراسم اختتامیه بیست و ششمین جشنواره هنر‌های تجسمی جوانان ایران به عنوان چهره شاخص تجسمی استان ایلام، دریافت نشان عالی هنر‌های تجسمی ایران در اسفند سال ۱۴۰۰ است.