توزیع ۲۰ تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایلام

رییس سازمان جهاد کشاورزی ایلام از توزیع ۲۰ تن روغن خوراکی پخت و پز در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان خبر داد. آذرنوش عموزاده با اشاره به توزیع ۲۰ تن روغن خوراکی پخت و پز در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان گفت:بر اساس گزارش‌های اعلامی و بررسی‌های انجام شده کمبود روغن خوراکی به مرکز اعلام شد که […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی ایلام از توزیع ۲۰ تن روغن خوراکی پخت و پز در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان خبر داد.

آذرنوش عموزاده با اشاره به توزیع ۲۰ تن روغن خوراکی پخت و پز در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان گفت:بر اساس گزارش‌های اعلامی و بررسی‌های انجام شده کمبود روغن خوراکی به مرکز اعلام شد که سهمیه‌ای به میزان ۷۲۶ تن روغن اختصاص یافت.
وی افزود: سهمیه هر یک از شهرستان‌ها از این سهمیه حدود ۲ تن است که از فردا شاهد توزیع مجدد سهمیه روغن در فروشگاه‌های سطح استان خواهیم بود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی ایلام تاکید کردافزود: این میزان روغن اختصاص یافته به صورت مستمر ارسال و بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان توزیع می‌شود.

عموزاده به افزایش قیمت ماکارونی طی روز‌های گذشته اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده مشکلی در زمینه تامین کالا‌ها وجود ندارد و ماکارونی با قیمت قبل کماکان در سطح فروشگاه‌های استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در تامین کالا‌های اساسی در استان مشکلی وجود ندارد، اضافه کرد: رایزنی‌ها برای اختصاص سهمیه دیگر کالا‌ها نیز در حال انجام است و طی روز‌های آتی سایر کالا‌های مورد نیاز نیز تامین می‌شود.