توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان ایلام

در آیینی همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع)، ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان ایلام توزیع شد. سردار جمال شاکرمی در حاشیه آیین کمک مومنانه در شهر ایلام گفت: در ادامه رزمایش کمک های مومنانه، امروز به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی علیه السلام، تعداد ۱۵ هزار بسته معیشتی توسط […]

در آیینی همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع)، ۱۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان ایلام توزیع شد.

سردار جمال شاکرمی در حاشیه آیین کمک مومنانه در شهر ایلام گفت: در ادامه رزمایش کمک های مومنانه، امروز به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی علیه السلام، تعداد ۱۵ هزار بسته معیشتی توسط گروه‌های جهادی بسیج در سراسر استان در بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
وی ارزش این بسته‌ها را بالغ بر ۴ و نیم میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این بسته‌ها از محل کمک‌های سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد علوی تهیه شده که با حفظ کرامت در اختیار افراد از قبل شناسایی شده قرار خواهد گرفت.
سردار شاکرمی ادامه داد: از ابتدای برگزاری رزمایش کمک مومنانه تا کنون تعداد ۲۴۵ هزار بسته معیشتی از محل کمک‌های سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد علوی، آستان قدس رضوی، خیرین و گروه‌های جهادی بسیج تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.