توزیع میوه شب عید از فردا در ایلام آغاز می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از فردا در غرفه‌های تعیین شده در شهر ایلام و همچنین مکان‌های مشخص در سایر شهرستان‌ها آغاز می‌شود. شهریار عباسی در نشست کمیته اقدام امنیت غذایی استان ایلام اظهار داشت: با توجه به آغاز عرضه میوه شب عید باید بر کیفیت، […]

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از فردا در غرفه‌های تعیین شده در شهر ایلام و همچنین مکان‌های مشخص در سایر شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

شهریار عباسی در نشست کمیته اقدام امنیت غذایی استان ایلام اظهار داشت: با توجه به آغاز عرضه میوه شب عید باید بر کیفیت، اجرای قیمت مصوب و جلوگیری از انحراف آن نظارت ویژه شود.

وی در خصوص غرفه تنظیم بازار میوه و تره بار شهرداری ایلام گفت: هرچند این غرفه‌ها در تعدیل قیمت میوه تاثیر گذار هستند، اما باید کیفیت میوه‌های عرضه شده، افزایش یابد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به فعال سازی سامانه بازرگام نیز یادآور شد: این سامانه به صورت اینترنتی فعال شده و ۱۲ قلم کالای اساسی را به صورت حضوری درب منزل افراد تحویل می‌دهد.

عباسی عنوان کرد: فعال سازی این سامانه امکان نظارت و تامین کالا‌های اساسی را بهتر می‌کند.

وی همچنین به حمایت از تعاون روستایی در خصوص احداث سردخانه پنج هزار تنی به منظور تامین و ذخیره سازی کالا‌های اساسی تاکید کرد.

عباسی از همه نهاد‌های نظارتی خواست در راستای حمایت از مردم، کمک به تعدیل قیمت‌ها و جلوگیری از گران فروشی در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان نظارت بر بازار تجدید کنند.

سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام  همچنین خواستار نظارت ویژه بازرسان بر همه اقلام و کالا‌ها و خدمات مختلف در سطح بازار شد.