تمهیدات پلیس راهور ایلام برای پوشش ترافیکی مراسم تاسوعا و عاشورا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال طرح محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در ایلام خبر داد. سرهنگ شاهوردی با اشاره به طرح محدودیت های ترافیکی در سطح معابر اظهار کرد: پلیس راهور استان تمهیدات لازم را برای ایام عزاداری و به ویژه تاسوعا و عاشورا در نظر گرفته و […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال طرح محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در ایلام خبر داد.

سرهنگ شاهوردی با اشاره به طرح محدودیت های ترافیکی در سطح معابر اظهار کرد: پلیس راهور استان تمهیدات لازم را برای ایام عزاداری و به ویژه تاسوعا و عاشورا در نظر گرفته و از همه ظرفیت‌های موجود در این راستا استفاده می‌کند.

وی افزود: از ساعت ۸ صبح روز تاسوعای حسینی محدودیت ترافیکی از میدان کشوری به سمت تقاطع آیت اله حیدری و تا میدان ۲۲ بهمن و همچنین از میدان امام به سمت میدان ۲۲ بهمن  محل تجمع هئیت‌های عزاداری  اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ادامه داد:  در شب‌های گذشته پوشش ترافیکی مطلوبی در سطح معابر و در محدوده تکایا و هیئت‌های مذهبی و… به عمل آمده و برای روز عاشورا نیز تمهیدات لازم از جمله محدودیت‌های ترافیکی لحاظ شده است.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی ایلام در خصوص برنامه‌های روز‌های تاسوعا و عاشورا حسینی در ایلام گفت: شب تاسوعا و همچنین شب عاشورا تجمع عزاداران در محل میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام خواهیم داشت.

حجت الاسلام نجفی افزود: در روز عاشورا از ساعت ۸ صبح با حضور دستجات و عزاداران حسینی در میدان ۲۲ بهمن تجمع داریم و تا ساعت ۱۲ ظهر ادامه دارد.

وی همچنین اضافه کرد: نماز ظهر عاشورا نیز در مصلی امام خمینی (ره) شهر ایلام با حضور عزاداران و عاشقان اباعبداله الحسین (ع) نیز برگزار می‌شود.