تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت ایلام از تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه شدگان به صورت سیستمی به مدت ۶ ماه تا ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ خبر داد. نورالدین رحیمی با اشاره به تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت عنوان کرد: با توجه به اینکه ۲۶۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه رایگان در صندوق‌های بیمه سلامت همگانی و روستاییان در سطح […]

مدیرکل بیمه سلامت ایلام از تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه شدگان به صورت سیستمی به مدت ۶ ماه تا ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

نورالدین رحیمی با اشاره به تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت عنوان کرد: با توجه به اینکه ۲۶۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه رایگان در صندوق‌های بیمه سلامت همگانی و روستاییان در سطح استان ایلام تحت پوشش این اداره‌کل می‌باشند و در مقاطع زمانی باید برای تمدید پوشش بیمه خود به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند، ۳۰ آذر این موضوع به انتها رسیده و برای این تعداد در این ۲ صندوق اعتبار بیمه به پایان می‌رسد.
وی افزود: تمامی افرادی که پوشش بیمه‌ای آن‌ها از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا انتهای آن برای صندوق‌های بیمه سلامت همگانی و روستاییان به اتمام می‌رسد به طور سیستمی و خودکار اعتبار پوشش بیمه‌ای به ۳۱ خرداد سال آینده منتقل می‌شود.
رحیمی یادآور شد: این افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز درمانی خدمات را دریافت کنند همچنین برای صندوق کارکنان دولت و برای فرد کارمند و تبعه یک شامل همسر و فرزندان کمتر از سن قانونی تاریخ اعتبار به ۳۱ خرداد خرداد سال ۱۴۰۱ منتقل شده است.
مدیرکل بیمه سلامت ایلام تصریح کرد: تنها گروه‌های باقیمانده صندوق ایرانیان و تبعه ۲ و سه کارکنان دولت هستند که بیمه شدگان دولت هستند و بیمه شدگان صندوق ایرانیان باید به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و تبعه ۲ و سه کارکنان دولت در صورت اتمام اعتبار بیمه باید برای تمدید به کارگزینی‌های اداره خود مراجعه کنند.