تماشایی تر از همیشه

به گزارش ایلامیان به نقل از ایرنا، ابراهیم عزیزی روز یکشنبه در آئین راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر ایلام اظهار کرد: پیوند عمیق و مستحکم مردم با منویات رهبری در طول دوران انقلاب که موجب عزت و اعتبار کشور در عرصه های بین المللی و مایوس کردن دشمنان شده بیانگر کارآمدی و توانایی مردم سالاری دینی […]

به گزارش ایلامیان به نقل از ایرنا، ابراهیم عزیزی روز یکشنبه در آئین راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر ایلام اظهار کرد: پیوند عمیق و مستحکم مردم با منویات رهبری در طول دوران انقلاب که موجب عزت و اعتبار کشور در عرصه های بین المللی و مایوس کردن دشمنان شده بیانگر کارآمدی و توانایی مردم سالاری دینی نظام ایران اسلامی است.
وی افزود: مردم با بصیرت و متعهد ایران با هوشمندی و وفاداری به آرمان های انقلاب و حضور در صحنه های حساس سیاسی همواره توطئه ها و هجمه های استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی کرده اند و همچنان پرشور دنباله رو مسیر انقلاب هستند.
وی یادآور شد: مردم با توکل به خداوند و پیروی آگاهانه از سیاست های نظام، امام و رهبری و پایبندی به دستور دین مبین اسلام و اهل بیت (ع) دشمنان را به از رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشته اند.
عزیزی با بیان اینکه تلاش دشمنان سعی در ایجاد جدایی و فاصله بین مردم از رهبری و آرمان های انقلاب دارند، تعهد ملت به نظام را قابل تقدیر دانست و تاکید کرد: تجربه ثابت کرده جدایی از خط مشی رهبری و ولایت فقیه محکوم به شکست و خواری است و کمال حقیقی در پرتو بندگی خداوند و تبعیت از فرامین ولایت فقیه است.
وی به برخی از برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و وجود ولایت فقیه، دفاع از مظلومان و آزادی خواهان جهان، مبارزه با فقر و تنگدستی، مردم سالاری دینی، اجرای احکام دین مبین اسلام، استقلال سیاسی و اجرایی، عدم وابستگی به بلوک شرق و غرب، وحدت و انسجام ملی، … را از مهم ترین برکات انقلاب اسلامی دانست.
معاون طرح و برنامه قوه قضائیه همچنین رشد و توسعه چشمگیر و چندین برابری کشور در زمینه های مختلف از جمله تولید علم و پژوهش، راه سازی، راه آهن، طرح های عمرانی و زیرساختی، صنعت، تولید و صادارت محصولات غیر نفتی، دانش هسته ای و … در مقایسه با پیش از انقلاب را از جمله دستاوردهای پیروزی انقلابی اسلامی ذکر کرد.
هزاران نفر از اهالی شهر ایلام امروز با حضور در خیابان و گرامیداشت یاد ۲۲ بهمن سال ۵۷ بر پایبندی و دلبستگی خود به آرمان های انقلاب اسلامی، اموزه های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید ورزیدند.