جمعه , ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

تعطیلی ۳ هفته‌ای بازار ایلام ؛ معیشتی که درگروگان بی‌تدبیری مسئولان استانی قرار دارد + فیلم

تعطیلی ۳ هفته‌ای بازار ایلام ؛ معیشتی که درگروگان بی‌تدبیری مسئولان استانی قرار دارد + فیلم

به گزارش ایلامیان به نقل از  تسنیم:

بازار ایلام بیش از سه هفته‌ است که تعطیل است و اکنون با اعمال تعطیلی کرونایی، معیشت بازاریان در گروگان بی تدبیری مسئولان استانی قرار دارد و آنان در حمایت از صنوف خود را به غفلت زده‌اند.

بازار ایلام بیش از سه هفته‌ است که تعطیل است و اکنون با اعمال مجدد تعطیلی کرونایی، معیشت بازاریان در گروگان بی تدبیری مسئولان استانی قرار دارد و آنان در حمایت از صنوف خود را به غفلت زده‌اند.

 

بازاریان ایلامی: متفق القول بر این باورند، به جهت سلامت شهروندان و به رغم مشکلات اقتصادی کسب و کار خود را تعطیل کرده‌ایم اما تا این لحظه هیچ حمایت و همراهی توسط مسئولان از بازاریانی که به ناچار کسب و کاری ندارند، انجام نشده است.

 

بازاریان این سئوال را از مسئولان استان ایلام دارند و آن این است که؛ شما به عنوان متولی استان ایلام و با داشتن حقوق و مزایا و امکانات اداری فقط بلدید که مصوبه تعطیلی بازار را بنویسید و تصویب کنید. آیا برای مصوبات خود که سه هفته است بازار را تعطیل و کسبه را خانه نشین و درآمد آنان را به صفر رسانده‌اید چاره‌ای اندیشیده‌اید؟ اگر اندیشیده‌اید؟ کجا است.

 

به هرحال طبق بررسی‌های میدانی از وضعیت بازار و صنوف مختلف در سطح شهر ایلام آنچه مشهود است اینکه اصناف گروه‌های شغلی دو، سه و چهار کرکره‌های مغازه‌ها را بسته و تنها راه ارتباط با آنها شماره تلفن‌هایی است که روی کرکره‌ها یا تابلوهای مغازه خودنمایی می‌کند.

 

اصناف استان علیرغم داشتن مشکلات فراوان در رعایت محدودیت‌های کاری و پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره کرونا اقدام کرده اند اما نیازمند همراهی و حمایت مسئولان هم هستند.

 

امید است درد دل صاحبان صنوف تعطیل شده در گزارش ذیل بتواند خواب غفلت را از چشمان مسئولان ستاد کرونا استان ایلام برباید و برای درد دل صاحبان صنوف چاره‌ای بیآبند.

 

همچنین ببینید

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد

عملیات راهسازی در محور ایلام به مهران سرعت می یابد مدیرکل راه و شهرسازی ایلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *