تعطیلی در ادارات شهرستان دهلران

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان امروز یکشنبه بدلیل شدت گرما خبر داد. لطیف صادقی با اشاره به گرمای شدید بالای ۵۰ درجه و اشکال فنی پیش آمده گفت: بعلت اشکال فنی پیش آمده برای یکی از پست های توزیع برق دهلران و لزوم کاهش و تقسیم بار برق […]

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان امروز یکشنبه بدلیل شدت گرما خبر داد.

لطیف صادقی با اشاره به گرمای شدید بالای ۵۰ درجه و اشکال فنی پیش آمده گفت: بعلت اشکال فنی پیش آمده برای یکی از پست های توزیع برق دهلران و لزوم کاهش و تقسیم بار برق و ضرورت کم کردن بار اضافی، فعالیت کلیه ادارات، مراکز دولتی و بانک‌ها بجز مراکز بیمارستانی، اورژانس و امور انتظامی شهرستان دهلران تعطیل است.

فرماندار ویژه دهلران از شهروندان دهلران خواست با استفاده حداقلی از وسایل برقی و سرمایشی برای عبور از این شرایط همکاری کنند.

صادقی ابراز امیدواری کرد: با سعه صدر و همکاری مردم فهیم دهلران و تلاش همکاران برق منطقه‌ای و شرکت توزیع مشکل به وجود آمده در اسرع وقت برطرف شود.

همتی کارشناس هواشناسی شهرستان دهلران نیز گفت: روز گذشته دمای هوای این شهر به ۵۱ درجه سانتیگراد بالای صفر رسید و همین میزان برای امروز نیز پیش بینی می شود.

شهرستان دهلران با ۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان ایلام قرار دارد.