تردد ۲ میلیون و ۴۷۷ هزار وسیله نقلیه در راه‌های‌ ایلام

ایلام-مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ۲۵ اسفند تا پایان روز سیزدهم فروردین، ۲ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۳۱۱ تردد انواع وسایل نقلیه در راه‌های ارتباطی این استان ثبت شده است. ورالله دلخواه صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران یادآور شد: این میزان تردد انواع وسایل نقلیه از ۲۵ اسفند لغایت […]

ایلام-مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ۲۵ اسفند تا پایان روز سیزدهم فروردین، ۲ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۳۱۱ تردد انواع وسایل نقلیه در راه‌های ارتباطی این استان ثبت شده است.

ورالله دلخواه صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران یادآور شد: این میزان تردد انواع وسایل نقلیه از ۲۵ اسفند لغایت سیزدهم فروردین ماه ۱۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش داشته است.

وی افزود: بیشترین میزان ترددها در این مدت در محورهای ایلام – چوار با ۱۶۹ هزار و ۳۰۸ تردد، ایوان – اسلام آباد ۱۳۸ هزار و ۲۰۸ تردد و ایلام – صالح آباد با ۱۳۰ هزار و ۸۵۱ تردد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام به تردد وسایل نقلیه سنگین هم اشاره کرد و یادآور شد: در این مدت ۱۸۷ هزار و ۶۱۳ خودرو سنگین در محورهای مواصلاتی استان تردد کرده‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد بیشتر بوده است.

دلخواه با اشاره به جابجایی مسافر در ایام نوروز امسال توسط ناوگان حمل و نقل عمومی بیان کرد: در این بازه زمانی ۴۰ هزار و ۶۰۳ مسافر با پنج هزار و ۶ هزار و ۲۷۲ سفر جاجا شده است.

وی تاکید کرد: این میزان جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۱ زدرصد افزایش داشته است.