تردد وسایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی ایلام ۱۰ درصد افزایش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از افزایش ۱۰ درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی ایلام از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد. نورالله دلخواه اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۲۸ میلیون و ۸۳۴ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ایلام توسط دستگاه‌های تردد شمار این اداره کل به […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از افزایش ۱۰ درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی ایلام از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

نورالله دلخواه اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۲۸ میلیون و ۸۳۴ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ایلام توسط دستگاه‌های تردد شمار این اداره کل به ثبت رسیده است که این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وی محور های ایوان –ایلام با بیش از یک میلیون و ۳۹۷ هزار و محور سرابله – ایلام با بیش از یک میلیون و ۲۹۱ هزار تردد، را دارای بیشترین میزان تردد وسایل نقلیه در این بازه زمانی  عنوان کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام افزود: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه‌های ترددشمار سهم وسایل نقلیه سنگین از تمام تردد در محورهای مواصلاتی استان ۳ میلیون و ۲۶۶ هزار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

دلخواه یادآور شد: بیش از ۱۰۷ دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار و همچنین سه تابلو متغییر در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال می‌باشند.

وی گفت: سامانه و تلفن گویای ۱۴۱ به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی هموطنان درخصوص اطلاع‌رسانی وضعیت جاده‌های استان است و به مردم توصیه می‌شود پیش‌از سفر حتماً از وضعیت راه‌ها مطلع شوند