تردد بیش از ۳۳ هزار زائر از مرز بین امللی مهران

فرماندار مهران با اشاره به تردد انفرادی زوار از مرز مهران گفت: از چهاردهم تیرماه امسال تا کنون بیش از ۳۳هزار نفر برای حضور در مراسم عرفه از مرز زمینی مهران تردد کردند. شفیعی با اشاره به اینکه از تاریخ چهاردهم تیر ماه، مرز زمینی مهران برای تردد زائران به صورت انفرادی باز شده است […]

فرماندار مهران با اشاره به تردد انفرادی زوار از مرز مهران گفت: از چهاردهم تیرماه امسال تا کنون بیش از ۳۳هزار نفر برای حضور در مراسم عرفه از مرز زمینی مهران تردد کردند.

شفیعی با اشاره به اینکه از تاریخ چهاردهم تیر ماه، مرز زمینی مهران برای تردد زائران به صورت انفرادی باز شده است گفت :از این تاریخ تا امروز در مجموع بیش از ۳۳ هزار تردد در مرز بین المللی مهران ثبت شده است.

وی افزود: شرط خروج از مرز مهران داشتن گذرنامه معتبر و کارت واکسن کرونا می‌باشد و از زائران خواست با توجه به فصل گرما سفر خودشون رو مدیریت کنند تا دستگا‌های خدمات رسان بتوانند به آسانی به زوار خدمت کنند.

نادعلی شهردار مهران هم با اشاره به ایجاد و ساماندهی پارکینگ برای خودرو‌های زوار گفت: برای انتقال زائران از داخل شهر به پایانه مرزی،ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت شبانه روز در خدمت زوار خواهد بود.

همچنین سلیمانی مدیر پایانه مرزی مهران هم از آمادگی مرز برای بازگشت زوار خبر داد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در مرز بین المللی مهران آمادگی دارند تا در برگشت ، زوار را به نقاط مختلف کشور انتقال دهند.