تخلیه آب از ۲۵ واحد مسکونی در بخش مورموری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: تخلیه آب از ۲۵ واحد مسکونی متاثر از آبگرفتگی در بخش مورموری شهرستان آبدانان از شب گذشته تاکنون توسط امدادگران و نجاتگران این جمعیت انجام شده است. علی اصغر علی اکبری اظهار داشت: با توجه به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در بخش مورموری شهرستان آبدانان در روز گذشته […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: تخلیه آب از ۲۵ واحد مسکونی متاثر از آبگرفتگی در بخش مورموری شهرستان آبدانان از شب گذشته تاکنون توسط امدادگران و نجاتگران این جمعیت انجام شده است.

علی اصغر علی اکبری اظهار داشت: با توجه به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در بخش مورموری شهرستان آبدانان در روز گذشته ۶ تیم امدادی از شهرستان‌های آبدانان، دهلران و مرکز استان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همچنین به شعب جمعیت هلال احمر شهرستان‌های دره شهر، ملکشاهی و مهران نیز اعلام آماده باش شده است که در صورت نیاز به منطقه مورموری اعزام شوند.

علی اکبری افزود: همچنین همه تیم‌های امدادی و نیرو‌های این جمعیت در مرکز استان نیز در حال آماده باش قرار دارند.

به گفته سرپرست مدیریت بحران استانداری ایلام، تیم‌های امدادی تمامی دستگاه‌های عضو ستاد بحران و کمیته پیشگیری استان در پی این هشدار هواشناسی در وضعیت آماده باش قرار دارند.

سیستم بارشی از شامگاه پنجشنبه هفته گذشته وارد استان شده و فعالیت آن به تناوب تا روز دوشنبه ادامه دارد.