بیش از ۱۰ هزار اشتراک جدید گاز در ایلام واگذار شد

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۰ هزار و ۱۹۶ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی استان واگذار شده است. عباس شمس‌اللهی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰ هزارو ۱۹۶ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی استان واگذار شده است. وی با بیان اینکه این […]

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۰ هزار و ۱۹۶ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی استان واگذار شده است.

عباس شمس‌اللهی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰ هزارو ۱۹۶ اشتراک جدید گاز در نقاط شهری و روستایی استان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه این میزان اشتراک مربوط به بخش‌های خانگی، اماکن مذهبی، صنعتی، تولیدی و کشاورزی، تجاری، دولتی، آموزشی و سایر صنوف بوده است، افزود: از این تعداد ۹ هزار و ۴۹۴ مورد مربوط به بخش خانگی، ۱۳ مورد مشترک عمده و مابقی مربوط به سایر بخش‌ها بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به واگذاری اشتراک جدید گاز در مناطق شهری و روستایی شهرستان‌های تابعه استان اشاره کرد و اظهار داشت: از این تعداد، شهرستان آبدانان ۶۷۲، ایلام ۳ هزار و ۳۹، ایوان ۵۰۵، چرداول ۶۰۹، دره‌شهر ۴۶۲، بدره ۲۵۶، سیروان ۷۵۶، ملکشاهی ۳۹۳، دهلران ۲ هزار و ۵۵، هلیلان ۵۲۹، مهران ۵۴۶ و چوار ۳۷۴ مشترک جدید را جذب و اشتراک‌پذیری کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع گازرسانی به استان ایلام تاکنون بیش از ۱۹۲ هزار و ۹۹۰ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند، افزود: از زمان شیوع کرونا این شرکت طبق روال گذشته به امورات مشترکین توجه ویژه‌ای داشته است و از طریق واگذاری و برون‌سپاری خدمات به دفاتر پست و پیشخوان دولت و نیز از طریق میز خدمت الکترونیکی بصورت غیرحضوری، خدمات خود به مشترکین را در کمترین زمان ممکن انجام داده است.

شمس‌اللهی با اشاره به اینکه ۲۶ شهر استان و ۵۲۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند، خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۸ درصد جمعیت روستایی استان، گازدار هستند و این شرکت آمادگی دارد در صورت تاُمین اعتبار در سال آینده مابقی روستاهایی را که دارای قابلیت گازرسانی هستند به شبکه گاز متصل کند.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان هیچگونه محدودیتی برای واگذاری اشتراک جدید گاز در مناطق شهری و روستایی ندارد، گفت: این مجموعه در سال‌های گذشته تاکنون خدمات خود را در مناطق کمتر توسعه‌یافته گسترش داده و تلاش می‌کند در کمترین زمان ممکن در زمینه‌های مختلف گازرسانی به آنان خدمات‌رسانی کند.