برگزاری آیین تجلیل از شرکت کنندگان طرح سیمرغ و افتخار آفرینان کوهنوردی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان ایلام، آیین تجلیل از شرکت کنندگان طرح سیمرغ و افتخار آفرینان کوهنوردی استان در روز یکشنبه دوم بهمن ماه در سالن اجتماعات شهدای قلاویزان برگزار گردید.

پاشاپوریان رییس هیات کوهنوردی استان در این برنامه، به ارائه گزارشی از عملکرد هیات استان در سال گذشته پرداخت و اظهار داشت؛ استان ایلام در سال ۱۴۰۰ بعد از استان تهران با دارا بودن بیشترین اتمام کننده طرح سیمرغ رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

در این برنامه به آقایان عباس محسن بیگی، رییس هیات شهرستان ایلام، نعمت برجی رییس اسبق هیات شهرستان چرداول و علی خسروی رییس هیات شهرستان مهران بعنوان هیاتهای برتر لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

در بخش آموزش نیز باشگاههای همنوردان به مدیریت آقای محسن حیدری، ماجراجو به مدیریت آقای عبداله غیاثی و کوهیار به مدیریت آقای علی پورنجف حائز رتبه های اول تا سوم (عملکرد سال ۱۴۰۰) شدند.

در بخش صعودهای بالای ۶۰۰۰ متر به مجتبی حیدری بخاطر صعود قله خانتانگری، فردین نیک روش بخاطر صعود قله های آیلند پیک، کاتاپالار و منتوگ کانگری، نریمان جمشیدی، علی حاجی نژاد و میثم حسینی بخاطر تلاش برای صعود قله لنین با اهدای جوایز و لوح، تقدیر شد.

در ادامه از خانواده مرحوم عبدالسلام فیض الهی که در تلاش برای صعود قله لنین آسمانی شده بود با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم به ۳۹ نفر از کسانی که موفق به اتمام طرح سیمرغ شده اند لوح و نشان سیمرغ و جوایزی از طرف هیات کوهنوردی ایلام با حضور استاد حسین نظر، مسئول طرح سیمرغ فدراسیون اهدا گردید.

در این مراسم آقایان شهبازی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، کریمی معاونت ورزش، حسین نظر نماینده فدراسیون، محمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، علی محمدی مدیرکل هلال احمر، اسدی مدیر کل بنیاد شهید، روسای هیاتها و مدیران باشگاههای کوهنوردی حضور داشتند.