برخورد قانونی با سرویس‌های متخلف مدارس

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:با سرویس‌های مدارسی که خودروی آن‌ها از لحاظ امنیت و سلامت مورد تایید راهنمایی و رانندگی نباشند و فاقد معاینه فنی باشند برخوردی جدی می‌شود. 

به گزارش خبرنگار ایلامیان، سرهنگ علی احمد شاهوردی اظهار داشت: جان دانش آموزان و شهروندانی که از سرویس‌ها استفاده می کنند مهم است و خودرو‌هایی که شهروندان از آن برای سرویس‌های مدارس استفاده می کنند باید از همه لحاظ یعنی فنی و سلامت برخودرار باشند تا تصادفات و مشکلاتی برای آن‌ها به وجود نیاید.

وی اضافه کرد: پلیس تمهیدات لازم را در خصوص سهولت در رفت و آمد دانش آموزانی که از سرویس مدارس استفاده می کنند اندیشیده تا دانش آموزان دچار مشکل و سردرگمی نشوند و بتوانند بدون هیچگونه مشکلی از خودرو‌های سرویس استفاده کنند.

سرهنگ شاهوردی ادامه داد: از ابتدای مهرماه با استقرار همکاران در مکان هایی که ترافیک بیشتر دارد طرح تسهیل رفت و آمد خودرو‌ها و سرویس‌های مدارس را انجام داده ایم.

وی یادآور شد: رانندگانی که بیشتر از ظرفیت خودرو خود اقدام به جابجایی دانش آموزان می‌کنند خلاف قانون مقررات راهنمایی و رانندگی محسوب می‌شود که درصورت مشاهده با آن‌ها برخورد خواهد شد.