دوشنبه , ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

بخشودگی جرائم بیمه ای در راستای حمایت از کالای ایرانی است

به گزارش ایلامیان به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان، سهیلا ملکشاهی در جلسه ستادمقاومتی که به ریاست استاندار ایلام برگزار شد گفت: یکی از راه کارهای حمایت از کالای ایرانی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب است که در این راستا رونق واحد‌های تولیدی و صنعتی جهت فعالیت بیشتر را در بر خواهد داشت.

وی در ادامه از مهمترین دلایل اجرای این طرح را رخ دادن بلاهای طبیعی از جمله سیل، زلزله… و نوسانات ارزی عنوان کرد،.

ملکشاهی اظهار داشت: وضعیت جوی استان، و تاثیرات منفی نرخ ارز در استان اجرای این طرح را سهل نموده است و اطلاع رسانی به موقع به متصدیان کارگاه ها و واحدهای صنعتی سبب می شود مشکلات احتمالی اجرای این، طرح در سطح استان برطرف شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام خاطر نشان کرد: در راستای حمایت و اجرای شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، سازمان تامین اجتماعی رونق اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی را در راس برنامه های خود قرار داده و با اطلاع رسانی و آموزش مناسب از فرصت پیش آمده در استان استفاده بهینه خواهد کرد.


وی همچنین از دستگاه‌های ذیربط درخواست نمود به سئوالات متقاضیان استفاده کننده از این خدمات در کسب دلایل احراز پاسخ مناسب و به موقع داده شود تا سهم استان ایلام در طرح بخشش جرائم حفظ شود.

ملکشاهی در پایان با انتقاد از عدم اطلاع رسانی به موقع توسط اداره ذیربط در استان انتقاد و تاکید کرد: فرمانداران شهرستان های تابعه و سازمان صنعت معدن تجارت استان نسبت به اطلاع رسانی کافی اهتمام بیشتری نشان داده تا بتوانیم شاهد پیشرفت این طرح باشیم.
استاندار ایلام نیز در این نشست اقدامات سازمان تامین اجتماعی در استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ادارات و فرمانداری های استان مکلف به همکاری با سازمان در استای اجرای هرچه بهتر و بیشتر این طرح هستند.

همچنین ببینید

بسطامی نماینده ایلام: رسیدگی به مشکلات ایثارگران یک اولویت برای همه مسئولان است/ تعامل و همراهی مجلس و دولت انقلابی، در رفع مشکلات ایثارگران و بازنشستگان

    صبح امروز چهارشنبه هفدهم شهریورماه، در جلسه اعضای فراکسیون ایثار و شهادت مجلس …