با معاونین قاسم سلیمانی دشتکی ؛ استاندار ایلام بیشتر آشنا شوید .

 احمد کرمی  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام ؛   احمد کرمی،از فرزندان آبدانان، کارشناس عمران و دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری است که دوران مدیریت خود را در معاونت برنامه ریزی فرمانداری ایلام آغاز و پس از آن به عنوان فرماندار شهرستان دره شهر منصوب شد. وی سپس ۳۳ ماه به عنوان معاون هماهنگی […]

 احمد کرمی

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام ؛

 

احمد کرمی،از فرزندان آبدانان، کارشناس عمران و دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری است که دوران مدیریت خود را در معاونت برنامه ریزی فرمانداری ایلام آغاز و پس از آن به عنوان فرماندار شهرستان دره شهر منصوب شد.

وی سپس ۳۳ ماه به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام خدمت کرد و با حکم مهندس محمدرضا مروارید به عنوان مشاور استاندار در امور زیر بنایی منصوب و از بهمن ماه سال ۱۳۹۲ تاکنون در سمت مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام مشغول به خدمت است.

ارتباط حسنه این مسئول با اصحاب رسانه و جذب بیش از ۵۵۳ میلیارد تومان اعتبار عمرانی، بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت در جریان زلزله سال ۹۳ مورموری و سیل سال ۹۴ استان ایلام؛ احداث ۵ هزار واحد مسکونی نوساز و تعمیر بیش از ۴۲ هزار واحد مسکونی استان در دوران حضور وی در مدیریت بحران ایلام، این اداره کل را به کانون توجه خبرنگاران تبدیل کرده بود.

حسن خُلق، در دسترس بودن، پاکدستی و تسلط کرمی بر امورات فنی و اجرایی، وی را به یکی از مدیران محبوب اصحاب رسانه و جراید استان تبدیل کرد که با این انتصاب، پس از ۴ سال، مجدد مسولیت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام را بر عهده گرفت.

 

 ایوب درویشی 

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری ایلام

 

درویشی از فرزندان توانمند استان ایلام و متولد روستای  طاقطاوی چوار است که می توان گفت از سال ٧۶ سمت های مدیریت ارشد را در کارنامه اجرایی خود ثبت کرده است.

درویشی سال ٧۶ به عنوان فرماندار نیکشهر استان سیستان و بلوچستان معرفی و از آن تاریخ تا کنون خارج از استان مدیریت اجرایی و سیاسی داشته است؛ فرمانداری خمینی شهر اصفهان، مدیر کل امور اجتماعی اصفهان، مدیر کل بازرسی استانداری اصفهان، مدیر دفتر فنی استانداری اصفهان، معاون استانداری سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار را در رزومه خود دارد.

وی با انتخاب قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به سمت معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام منصوب شده است .

 

 

محمد نوذری چلیچه ای

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام

 

محمد نوذری چلیچه ای  اولین فرماندار شهرستان اردل در دولت تدبیر و امید در زمان استانداری قاسم سلیمانی دشتکی در چهارمحال و بختیاری بوده است.

وی اینک از طرف دشتکی استاندار ایلام به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام انتصاب گردیده است .