دوشنبه , ۵ مهر , ۱۴۰۰
آخرین خبرها

با محوریت ارائه راهکارهای کنترل و عدم استفاده از دفترچه غیر به خصوص برای اتباع بیگانه و پیامدهای قانونی و هدر رفت منابع و شیوه‌های مقابله با آن، تشکیل شد

با حضور دکتر فلاحی، ریاست سازمان  و نماینده بیمه‌های پایه و تکمیلی، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام  و با محوریت ارائه راهکارهای کنترل و عدم استفاده از دفترچه غیر به خصوص برای اتباع بیگانه و پیامدهای قانونی و هدر رفت منابع و شیوه‌های مقابله با این موضوع در ساختمان سازمان نظام‌پزشکی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه  دکتر فلاحی ضمن ابراز تشکر و خوش آمد گویی به اعضاء درخصوص موضوع فوق‌الذکر بیاناتی اظهار نمودند.


دکتر لاله ماژین مدیرکل بیمه تأمین اجتماعی نیز ضمن تشکر و استقبال از جلسه فوق پیشنهاد تشکیل جلسه با حضور کلیه بیمه‌ها در دفتر ایشان با حضور نماینده دانشگاه علوم‌پزشکی، معاونت درمان و اداره نظارت و ارزشیابی دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام‌پزشکی ارائه نمود.

مقرر شد همکارانی که اصرار بر پذیرش دفتر غیر دارند به دادسرای انتظامی سازمان نظام پزشکی با ارائه مستندات معرفی شوند.


مقرر شد در جلسات تصمیم‌گیری در موارد مشابه توسط سازمان‌های بیمه‌گر، از نماینده نظام‌پزشکی جهت حضور در جلسات دعوت بعمل آید.

مقرر شد انعکاس موضوع از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری و فضای مجازی به منظور فرهنگ‌سازی انجام شود.

مقرر شد که مقابله با این پدیده در سه سطح الف: صاحبان دفترچه ب: مطب‌ها یا مؤسسه و داروخانه و پاراکلینیک‌ها ج: سطح سوم نظارت بیمه‌ای انجام گردد.

در ادامه  دکتر فلاحی از روند عملکرد بیمه‌ها که باعث اختلال و اصطکاک در دریافت خدمت توسط بیمه شده و مددجویان شده گلایه هایی را عنوان کرد.


موضوع دیگری که ریاست سازمان به آن اصرار داشت، تعرفه‌های مصوب سازمان بود که در شرایط موجود با هزینه کردها متناسب نیست و مخالفت خود را با رویکردهای بیمه‌ای منجر به تخفیف، صراحتاً اعلام نمودند و به تمامی نمایندگان بیمه‌ها این موضوع را یادآوری نمودند که تعرفه‌های مصوب سازمان در بخش خصوصی لازم الاجرا می‌باشند.

همچنین ببینید

بسطامی نماینده ایلام: رسیدگی به مشکلات ایثارگران یک اولویت برای همه مسئولان است/ تعامل و همراهی مجلس و دولت انقلابی، در رفع مشکلات ایثارگران و بازنشستگان

    صبح امروز چهارشنبه هفدهم شهریورماه، در جلسه اعضای فراکسیون ایثار و شهادت مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *